Slaugos priežiūros pašalpa : Bendros diskusijos : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: Bendros diskusijos -> Slaugos priežiūros pašalpa

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=4775&forum=2


© Svetys :

2016-08-8 19:07
 Sveiki, esu girdėjas, galima gauti pašalpa už senų žmonių priežiūra, kai jie turi invalidumą. Taigi situačija pas mane yra, kad as prižiūrių senelį kuris turi invaliduma ir negali būti paliktas be priežiųros, nes labai sunkei jis paeina ir turi daug įvairių ligų. Tiesiog kaip reikia padaryti viską kad būtų taip, gal senelis gautu sau tuos pinigus už slauga ir invaliduma, nes kiek girdejas galima juos kazkaip gauti iš valstybės. Taigi greitu metu vešiu ji pasidaryti naujo invalidumo pažymejimo, bet jis nori turėti ir B kategorijos teises ir gauti lengvata isigyti naujai transporto priemonei....

1. Invalidumo pazimejimo pasidarymas, kaip reikia ir kur kreiptis kad suteiktu kompencacijas įsigyti transporto priemonę su kuria jis galetu važynetis. Nes reikia pasidaryti nauja jam vairuotojo pažymejima bet neišduoda jam medicininės pažymos, daktare sake kad galima pasidaryti kažkaip per ortopedijos klinikas. Dar kad per ten darysis invalidumo pažymėjima jis galės gauti kompencacjia įsigyti pritaikita pransporto priemone su kure galetų pats važynetis. Tai kaip tai viska reikia pasidaryti, kad galima būtų tai gauti. Ir kaip gauti perkant jam tinkama vairuoti automobilį gautu ta kompencacija.
2. Slaugos pašalpos gavimas - Kaip reikia daryti, kad jis dar gautų pats slaugos pašalpą nors prižiūrių jį aš, bet už tai nei vienas iš mūsų jos negauna. Kur reikia dėl to kreiptis?
3. Ir ar galiu taip pasidaryti kad už jo slaugą gaučiau darbo staža? (bet tai nėra svarbiause)

labai dėkui iš anksto, jei kas galės padėti tai išspręsti.

© Vaidotas :

2017-07-14 10:27
 Sveiki,
darbo stažas skaičiuojamas jeigu:
* nustatoma globa, t.y. jeigu asmuo pripažįstamas neveiksniu. Jeigu asmuo neveiksnus, tuomet negalit turėti teisių.
* nustatoma rūpyba, t.y. asmuo iš dalies neveiksnus, tačiau nėra pajėgus savimi pasirūpinti fiziškai (judėjimo negalia).
Dėl neįgalumo pažymėjimo sustvarkymo, pradėti nuo šeimos gydytoje ir baigti Savo savivaldybės administracijoje skyriuje atsakingame už Socialinę paramą.
Dėl darbo stažo skaičiavimo yra niuansų, susijusių su draudimu dėl ligonių kasų ir pan. Dėl stažo skaičiavimo plačiau galite pasikonsultuoti su Sodra. Visa Sodros informacija telefonu - 1883 arba (+3705) 250 0883
info@sodra.lt, o su ligonių kasa reikia išsiaiškinti ar reikia mokėti už draudimą pačiam?
Pagarbiai
Vaidotas S.

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=4775&forum=2