Skundų dėl antstolio vaiksmų pateikimas : CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos -> Skundų dėl antstolio vaiksmų pateikimas

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5100&forum=5


© Svetys :

2017-08-29 06:47
 Sveiki,
Gal galėtumėte paprasčiau paaiskinti kiek max dienų turi praeiti dėl skundo pateikimo apie antstolio veiksmus: 20 ar 90? Kada taikomos sąvokos: sužinojo, turėjo sužinoti? Jei skolininkas dalyvavo antstoliui atliekant veiksmus, tai bus taikomas 20 d terminas?
Skundas dėl antstolių veiksmų gali būti paduodamas apylinkės teismui per antstolio kontorą ne vėliau kaip per dvidešimt dienų nuo tos dienos, kurią skundą pateikiantis asmuo sužinojo arba turėjo sužinoti apie skundžiamo veiksmo atlikimą arba atsisakymą jį atlikti, bet ne vėliau kaip per devyniasdešimt dienų nuo skundžiamo veiksmo atlikimo (CPK 510- 512 straipsniai).
Ačiū

© Vaidotas :

2017-09-25 10:33
 Sveiki,
iki 20 dienų yra ne toks išsamus pagrindimas dėl termino, o kai 90 dienų, jau būtini išsamūs įrodymai ir paaiškinimai, kada sužinojote(pavyzdžiui atliekant veiksmus buvo žadama , kad bus vienaip, o po tų veiksmų atlikimo paaiškėjo, kad bus visai kitaip).
Jūsų atveju sužinojimo terminas ne vėlesnis, nei antstolis atliko veiksmus, tai turėtų būti skaičiuojama 20 dienų, bet yra niuansų...
Siūlau pasitarti su pirminės teisinės pagalbos specialistu savo savivaldybėje.
Pagarbiai
Vaidotas S.

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5100&forum=5