Šmeižtas ir įžeidimas : CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos -> Šmeižtas ir įžeidimas

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5153&forum=5


© Svetys :

2017-11-19 21:25
 Sveiki, vyras prisižaidė... internete nepagailėjo karčių komentarų savo buvusiosios adresu. Juose neminėti nei vardas, nei pavardė, tačiau inicialai ir darbo vieta pasakyti. Skaitant kaip ir aišku, apie ką kalba. Viskas būtų taip ir pasibaigę, tačiau vyras vis sulaukia žinučių iš buvusiosios, jam leidžiama suprasti, kad ji viską žino, žino, kas komentavo apie ją netinkamus dalykus.
Dabar klausimai - ar įmanoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto ir įžeidimo, jei asmuo konkrečiai neįvardijamas? Ar tai neliks tik tos moters interpretacija? Jei įmanoma, tada ar galima jai, kaip pareiškėjai, atskleisti vartotojo IP adresą, t.y., mūsų? Juk adreso savininkas nebūtinai yra kaltas. Vyras apie jokius ikiteisminius tyrimus informuotas nebuvo. Jei tyrėjas policijoje išsiaiškino, kam priklauso IP, tai ar gali laisvai šią informaciją perduoti pareiškėjai? Dar kas svarbu, buvusioji turi artimą žmogų policijoje, tačiau jis lyg ir nėra tyrėjas, o patrulis. Ar tai gali jai pasitarnauti besiaiškinant?

Vyro neteisinu, tačiau niekaip negaliu suvokti, kaip ta moteris išsiaiškino, jog tai jis tas "rašytojas"? Labai įdomu...

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5153&forum=5