Vyro smurtas-vyras padave i skyrybas ir meluoja - ? : ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos -> Vyro smurtas-vyras padave i skyrybas ir meluoja - ?

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=2321&forum=7


© Svetys :

2012-01-16 15:19
 Sveiki,
su vyru susituoke 20 metu, puse sio laiko kentejau smurta seimoje (policijos isikisimas tik 2 kartus, viena lietuvoje kita k. uzsienyje), pries 6 metus isvaiavau uzdarbiauti pinigus i anglija, siunciau pinigus vyrui ir tuo metu nepilnametei dukrai. Vyras turedamas alkoholiniu problemu pinigus svaiste belekur, smurtavo pries dukra ir remonto beveik nedare. po keliu metu atsiveziau ji i anglija, suradau darba, gyvenome vel kartu. Po vieno smurtavimo issikrausciau ir dabar JIS padave i teisma del skyrubu ir turto dalybu. Buto nori viso ir kaltina kad isvaziavau ir palikau seima ir primelavo kad uzdirba po 2000 i menesi nors uzdibdavo koki 800, ir atseit is to uzmokescio viska islaike. Butas kuriam gyvenome buvo pirktas is mano vieno kambario buto ir mano motinos dovanotu 1000$.
Ar galiu remdamasi giminaiciu, dukros parodymais ir pavyzdiui cekiais uz pirktus daiktus (virtuves komplaktas, telefonas,televizorius? ), ar tuo kad kiekviena vasara atsivezdavau dukra i anglija padirbeti (yra darbo sutartis ir pan.) irodyti teismui kad vyras ir jo papirkta giminaite (kuriai akivaizdziai sumokejo pinigu) liudinike meluoja , ir gauti buta , ar bent jau dali buto (jis nori viska atimti) ? Prasau gal galite pasakyti kokie dar irodymai butu pakankamai svarus kad teismas suprastu kad vyras meluoja del visko? Taip pat vyras is regitros isregistravo masinas pries paduodamas i teisma, ar galima bus susigrazinti pinigus is jo uz toki poelgi?
Siuo metu abu gyvename anglijoje.
:-x

© Nerija :

2012-01-17 05:59
 Esu nustebusi, kad Jūs dirbdame Anglijoje, neužsidirbote profesionaliai teisininko konsultacijai ir atstovavimui. manau, kad Jums vienai pravesti bylą būtų sudėtinga, o Jus atstovaujantis teisininkas šias aplinkybespadėtų įrodyti. jeigu Jūs siuntėte pinigus, tai galite gauti šiuos duomenis iš banko, tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje. Jūs turite teisę į pusę užgyvento turto, tačiau jeigu turite duomenis, kad butas buvo nupirktas už lėšas, pardavus Jūsų turėtą asmeninį turtą ir turint įrodymus apie dovanotus pinigyus, galite bandyti įrodinėti, kad tai yra Jūsų asmeninė nuosavybė arba visas turtas, arba jo dalis. Tokiu atveju teismas dalintų tik tą dalį, kuri nebūtų pripažinta Jūsų asmeine. jeigu sutuoktinis pardavė turtą Jums nežinant, Jūs galite šiuos sandorius ginčyti per metus laiko, arba reikalauti kompensacijos, tačiau turite įrodyti šio turto vertę. Santuokoje įgyti daiktai yra bendra jungtinė sutuoktinių nuosavybė, nebent Jūs įrodinėtumėte, kad jie įgyti, jau Jums gyvenant atskirai ir prašytumėte taikyti šias pasekmes.

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=2321&forum=7