Del istatymu reglamentuojanciu santuokoje iyto turto pavelde : ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos -> Del istatymu reglamentuojanciu santuokoje iyto turto pavelde

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=4364&forum=7


© Svetys :

2015-03-19 16:11
 S.m. vasario 19 mire mano vyras. Jo vardu buvo musu bendras butas, kuriame apie 39 metus pragyvenome kartu. Dabar, kad sutvarkyciau dokumentus, reikia pereiti kryziaus kelius ir dar sumoketi tam tikra suma pinigu notarui. Istatymas nera pakeistas, bet as savo pasiulyma nusiunciau seimui, jis buvo uzregistruotas ir perduotas seimo teises ir teisesaugos komitetui s.m. vasario 27d.
Kaip man suzinoti, kokioje bukleje yra mano pasiulymas.
Jei yra daugiau pretendentu i vyro turta, bet patys jie neparase pareiskimo per nurodyta laika - tris men ar turiu pati rupintis, kad jie tai padarytu? Ar tas turto atsisakymas turi buti pateiktas rastiskai? Ar jis gali buti parasytas pries paduodant dokumentus notarui ar tik po turto paskirstymo? Kaip reiketu atsiskaityti su pretendentu, jei net vienas kambarys pagal esama plota neiseina. Parduoti buta taip pat nelabai iseina ir nebeapsimoka, nes ir as pati esu jau viena koja ten, is kur negryztama.

Aciu.
gmp@usa.com
852402708

© tadas91 :

2015-04-4 19:59
 Sveiki.
Jūs neprivalote gauti kitų paveldėtojų atsisakymų. Nebent jie jau yra kreipesi ir nora priimti paveldejima išreiške pas notara.
Jeigu turite nepilnameciu vaikų, tai reik kreiptis į teismą dėl leidimo priimti nepilnamečių vaikų vardu turtą.

© tadas91 :

2015-04-4 20:02
 Jigu pirmos ir antros eilės paveldėtojai neišreikš noro priimti paveldėjimo pas notarą, tai ir be jų atsisakymo viską paveldėsite.
Dėl pasiūlyto projekto eigos galite stebeti svetaineje lrs.lt teises aktu projektai

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=4364&forum=7