socialinė parama : SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos -> socialinė parama

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=219&forum=8


© Svetys :

2010-01-18 17:37
 Laba diena. Noriu paklausti ar socialinė parama priklauso dirbančiam asmeniui, tačiau pajamos vienam šeimos nariui nesiekia 350 lt, dėl užsitęsusio nedarbingumo lapelio. Esu išsituokusi, dukra yra dieninio skyriaus studentė. Galbūt jai yra galimybė gauti socialinę stipendiją?
Ačiū

© Vaidotas :

2010-01-18 21:45
 Labas vakaras.
Dėl užsitesusio nedarbingumo, tai kai bus uždaromas vienas ligonlapis atidaromas naujas, tai senajį reikia pateikti darbdaviui ir sodrai, kad ši išmokėtų pinigėlius, tačiau net jeigu ir išmokėjus tuos pinigėlius neviršytumėte vyriausybės gautos sumos vienam asmeniui, tik tuomet galite pretenduoti į socialinę pašalpą.
Kas liečia studentų galimybes gauti socialinę stipendiją kiekvienas universitetas pasitvirtina savo tvarką ir ją teikia socialines ir vienkartines stipendijas, dėl šio klausimo sūlau kreiptis į studento universiteto studentų atstovybę arba pas savo metodininką.
http://www.vilnensis.vu.lt/studijos/44-studijos/519-viskas-ka-jums-reikia-zinoti-apie-socialines-stipendijas-ir-vienkartines-pasalpas
http://www.vusa.lt/index.php?s=stipendijos-pasalpos-paskolos
http://www.mruni.eu/lt/studentams/stipendijos/
http://www.google.lt/search?hl=lt&rlz=1R2SKPB_enLT340&q=socialin%C4%97+stipendija+universitete&btnG=Ie%C5%A1koti&meta=&aq=f&oq=
Pagarbiai Vaidotas

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=219&forum=8