del dokumento pasirasymo : ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. -> del dokumento pasirasymo

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=3238&forum=9


© Svetys :

2013-03-10 00:37
 Laba diena. Noreciau pasiteirauti del tokios situacijos. Kaip imone pasiraseme bendra dalyvavimo konkurse sutarti. Taciau negavome kopijos. Taip pat direktorius gerai neperskaites sutarties pasirase: Gavau vardas pavarde parasas ir antspaudas. Ir paskutiniame lape viska be gavau. Mes kaip imones akcininkai noretume zinoti ar antkonkursiniu sutarciu paairasoma gavau? Ir kokiu veiksmu mu reiktu imtia norint isvengti neigiamu pasekmiu uz tokia sutarti? Ar bus galima ja uzgincyti jei ten bus ka snors ko pateikeja sneivardino zodiniam susitarime?

© agota :

2013-03-10 00:53
 Taigi pirmiausia išsireikalaukite rašto kopiją.Žodinis susitarimas 0.

© tadas91 :

2013-03-10 01:00
 Sveiki,
Akcininkai gali ginčyti direktoriaus sprendimus, jeigu jis viršijo savo įgaliojimus numatytus įstatuose arba nuostatuose, Jūsų minimu atveju tai neapdairumas direktoriaus, dėl ko jeigu bus patirta nuostolių galima būtų išieškoti materialinę žalą padarytą įmonei iš pačio įmonės darbuotojo -direktoriaus arba už dokumentų priežiūrą atsakingo darbuotojo (jeigu dokumentai dingę)
Gavau gali būti uždėta ir ant lydraščio kuriuo siunčiama sutartis, nebūtinai ant sutarties.
Kadangi solidariai atsakingi asmenys turi bendradarbiauti įgyvendindami sutartį, tai natūralu, kad paprašius jie turėtų duoti jums ir kopija arba atsiųsti el laišku, bent jau nuskenuotą.
Jeigu Jūs esate tik akcininkė, tai jums duoti kitos įmonės nieko neprivalo, jos bendradarbiauja tik su direktoriumi ir jo įgaliotais darbuotojais, akcininkas formaliai yra niekas, nebent turėtų atitinkamų organų įgaliojimus...

Valetudo grupė
http://www.teisesgidas.lt

Temos URL
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=3238&forum=9