Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : darbo teise 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1314: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Pasiūlymai ir pastebėjimai

     ≡  darbo teise


  
  Atspausdinti temą 

§ausra34 # 3
Naujokas
Naujokas

ausra34





Aciu uz atsakyma, bet yra keblumu: imoneje nebera nei direktoriaus nei buhalteres nera kam iteikt? padetis tokia: imoneje keitesi direktorius, atejus naujam visas imones turtas buvo kazkokiu budu perrasytas kitai imonei t.y. viskas kas imoneje buvo tai konstatuoja tai kad buvo ruostasi nemoketi atlyginimu ir kad nebutu galimybes prisiteisti darbuotojasm ir t.t. ,visa turta perrase kitai imonei , taip pat buvo klientai kurie imonei mokedavo pastovias pajamas kadangi buvo teikiamos paslaugos ir gaunamos pastovios pajamos nedideles bent jau pajamos, tie klientai taip pat buvo perrasyti tai paciai imonei kaip ir turtas, imone liko tuscia. parasius man prasyma pagal 128 str. 1d. jie mielai sutiko su mano prasymu ir su kompensacija zinodami kad jie vistiek nieko nemokes ir nieko neina prisiteist? kas is to kad as kreipsiuos i teisma del atlyginimo nesumokejimo , man tai teismas priteis, bet ka su tuo sprendimu galiu daryt ? ateisiu prie duru ir pabuciuosiu jas? nes imone turto neturi o ir dabar is vis ja paliko plaukiancia , nei direktoriais nei buhalteres ? todel ir noriu iskelt bankroto byla imonej kad nors kazka is bankroto administratoriaus gauciau, bet dabar zinau kad tureciau ispet imone del galimo bankroto ispejimo ir per 30 d. jei imone neatsiskaito galiu kreiptis i teisma del bankroto iskelimo. kadangi tokia situacija kad nera kam iteikt to ispejimo net nezinau ka ir bedaryt???zinau kad jie sumokejo visus mokescius kad neuzkliutu nei sodrai nei mokesciams, bet su darbuotojais tai neatsiskaite nors deklaruoja kad atsiskaite man net pazyma isdave i darbo birza kad su manimi yra atsisakityta ir ismoketa kompensacija , cia jau baudziamaja gali kelt uz dok. klastojima. gal yra kokiu minciu kaip galima issprest ta problema ?
»24.03.09 - 15:19 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.17884 sekundės -