DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Konsultacija 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#553: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Konsultacija


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena,

Radau internete nemokamą konsultaciją, tikiuosi pagalbos iš Jūsų. 2013 m. rugsėjo mėnesį stovėjimo aikštelėje buvo apgadintas man priklausantis stovintis tame kieme (kur aš gyvenu) automobilis. Kadangi tame name gyvenu praktiškai 10 metų, tikrai žinau gyventoju automobilius ir statome juos maždaug įprastuose vietose. Mes gyvename pirmame aukšte, ir mūsų langai išeina būtent į tą stovėjimo aikštelę, kur matosi praktiškai visi stovintys automobiliai. Vieną dieną, rugsėjo mėnesį, žmona būdamas virtuvėje, pastebėjo vieną automobilį, jis buvo matytas pirmą kartą šioje stovėjimo aikštelėje, kuris iškarto krito į akis, nes buvo įvažiavęs į patį aikštelės galą. Po kurio laiko žmona pamatė garbaus amžiaus vyrą, kuris ėjo link būtent to automobilio, atsisėdo į jį, užsivedė ir bandė išvažiuoti. Kadangi prieš kurį laiką ten pat jau buvo apgadintas mūsų automobilis (praktiškai tokioj pačioj situacijoj), žmona pakvietė mane, kad aš pasižiūrėčiau, kaip išvažiuos tas žmogus. Aš pastebėjau, jog vyras įvažiavęs į stovėjimo aikštelę taip, kad jis gali išvažiuoti tik atbulai, bet jis bandė apsisukti ten pat. Aš pasiėmiau mobilųjį telefoną ir pradėjau filmuoti pro langą, kaip išvažiuoja tas žmogus. Vos nekliudęs vieno automobilio, jis apsisuko ir išvažiuodamas kliudė mano stovintį automobilį. Viską nufilmavau, žmona pro virtuvinį langą taip pat matė jog kontaktas su mūsų automobilių buvo, ji iškvietė policiją, be to pranešime pasakė kokia markė automobilio kliudė mus ir paklausė gal yra kur netoli ekipažas, kuris gali pasivyti tą vairuotoją. Policija atvažiavo gal po 1 val. surašė protokolą ir išvažiavo. Į policiją buvo kviečiami abi pusės, sustatomi automobiliai, kitas automobilis (kuris mus apgadino) buvo taip pat apgadintas, visi aukščiai suėjo, buvo aprašyta tyrėjo ir prikabinta prie bylos. Prasidėjo teismai. Vairuotojas senas žmogus (apie 70 metų), kurį teisme atstovauja dukra. Pirmas klausimas: Kokių principu tą žmogų teisme gali atstovauti artimas, (dukra) žmogus, kuris nebuvo to įvykio laiku ir vietoje, kuris nėra liudytojas ir nieko nematė? Būtent dėl tos dukros yra vilkinamas visas procesas, nes jau trečią kartą dėl jos yra atidedamas teismas (o mes kas kart atvažiuojame, gaištame savo laiką, atsiprašinėjame iš darbo). Tai ji suserga, tai dar kažkokios tai problemos (jokių patvirtinančių dokumentų mes nematėme), neatvažiuoja. Viską teisme sako tą atstovė - dukra, nors tas žmogus yra veiklus, jis tikrai nėra neįgalus invalidas, pats ateina į posėdžius, sėdi ir bendrauja, ir kalba (kaip supratau ji nėra jo advokatė). Jis teisiamas pagal 2 bylas (už eismo įvykį ir už pabėgimą), suprantu, kad jam gresia didelės baudos ir net gi teisių atėmimas,bet tokiems žmonėms tikrai reikia atimti teises, nes jeigu nieko nepastebi, nejaučia, tai vairuoti jau nebegali. Man atėjo laiškas, kad esant tokiai situacijai bylos galiojimo laikas yra pratęsiamas iki rugsėjo mėnesio. Kitas klausimas: Kokia strategija man imtis, tikrai nenoriu nusileisti tam žmogui, todėl kad jis yra tikrai kaltas, turiu įrodymus: video įrašą, liudytoją - žmoną, liudytoja - kaimynę, kuri matė būtent tą automobilį, stovint toje vietoje iš kurios išvažiuodamas kliudė mano stovintį automobilį. Visi liudytojai buvo apklausti teisme. AR tai mažai įrodymų, kas čia per cirkas dabar daromas?


Ačiū,
Pagarbiai,
Tadeuš Pileckij
»14.04.14 - 21:35
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.2424 sekundės -