DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : darbo teisė 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#857: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  darbo teisė


  
  Atspausdinti temą 

§xetera # 1
Naujokas
Naujokas

xetera





Laba diena, norėčiau paklausti kaip man elgtis. Dirbu įmonėje buhaltere. Dirbu viena ir sukrauta tiek darbų, kad nebeįmanoma visko apdirti. Pareigybių nustatančių mano darbą nėra, atlyginimo susitarimo taip pat nėra. Darbo sutartis surašyta tam, kad būtų sutartis. Numatytas atlyginimas minimumas. Liepiama dirbti įvairius darbus, savo buhalterinių darbų nebespėju. Įmonėje 38 darbuotojai, 19 vilkikų, 5 lengvieji. Vairuotojams taikoma suminė darbo laiko apskaita. Nešuosi namo dirbti, ir tai nebepajėgiu visų darbų nudirbti. Ir toliau yra kraunama vis daugiau darbų, kai pasakau , kad nespėju apsidirbti. Direktorius tai praleidžia pro ausis, vietoj to prisiėmė padėjėją sau. Tyčiojasi iš manęs, grasina auditais, teismais ir t.t. Jei pastebi, kad įtemptai dirbu, tai kas 5-10 min. liepia banko sąskaitas patikrinti, el. paštą., kad atitrauktų mane nuo darbo. Patarkit ką daryti. Nutraukti darbo sutartį kol kas negaliu, nes noriu užbaigti viską sutvarkyti. Ačiū už atsakymą.
»11.07.17 - 11:15 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.22462 sekundės -