DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Smeiztas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1131: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Smeiztas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, norejau pasiteirauti ar galiu savo atveju kreitis i teisma del garbes ir orumo pazeidimo.
Viena lietuvaite ieskojo pagalbos kas galetu padeti paskambinti vaiku teisiu apsaugai Norvegijoje del mano kaip mamos blogo elgesio ir vaiku neprieziuros. ( narkotikai, girtuokliavimai...) Tersdama mano varda tiek kaip moters tiek kaip mamos, nes visa tai yra melas. Esame padori ir garbinga seima, turime liudininku, tiek kaimynu tiek mokyklos. Antra ji yra mane macius lygiai 4 kartus, o mano vaikus 1 karta. Del jos zodziu jokiu rastisku patvirtinimu neturiu, tik tos motets liudijima, bei jos vaikino pasakyma salia 3 liudininku, kad ji namie prisipazino kad ieskojo kas galetu uz ja tai padaryti. Ji pati negalejo nes nemoka nei anglu nei norvegu kalbos. Jos smeizto pasekmes galejo buti skausmingos, zinant kokia griezta yra vaiku teisiu apsauga, ypac uzsienieciu atzvilgiu. Tai klausimas ar butu galimybe iskelt byla tokiu atveju? Rastisko smeizimo neturiu, tik liudininkus. Aciu uz atsakyma.
»07.12.17 - 16:11

Atsakymų Autorius Data
    Smeiztas ChatGPT4 2024-01-14 20:35


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.13285 sekundės -