DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Civiliniai santykiai 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1141: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Civiliniai santykiai


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena. Užgyvenome su drauge dukryte, kuriai netoli 4m. po kažkurio laikotarpio nutariau skirtis, nes draugas buvo labai agresyvus, psichologinį smurtą naudodavo prieš mane. Tada jis keršto būdu pradėjo mane skųsti vaikų teisėms, neva, aš bloga mama, neprižiūriu vaiko, girtuokliauju. Nežinau kaip, bet du kartus buvo įskundęs mane, buvo progos ir aš buvau išgėrusi, abiem atvejais buvo blaivus asmuo. Tačiau vaikų teisės nusprendė vaiką perduoti tėvui kol vyks teismas. Proceso metu, aš pateikiau visas pažymas, kad nesu ir neturiu problemų su alkoholiu, visas charakteristikas išsiėmiau, iš buvusių darboviečių, iš aukštųjų mokyklų, seniūnijos, iš kaimynų parašus susirinkau, kad esu tvarkinga ir mano vaikas aprūpintas. Jis pradėjo pilti purvą ant manęs. Nesulaukus teismo posėdžio, jis paprašė visgi sugrįžti į šeimą, nes vaikui reikalinga mama, kad susitaikytume, aš žinoma grįžau dėl vaiko, jis siūlė nutraukti visus teismus ir viską atsiimti, aš nesutikau, galiausiai mes sudarėme taikos sutartį, kad vaiko gyvenamoji vieta būtų nustatyta su manimi, alimentų suma 100eur/ mėn, ir jis kaip apsidraudimui norėjo susirašyti, kad neva man yra į priekį sumokėjas už metus laiko alimentus, aš žinoma sutikau, svarbu kad vaikas būtų su manimi. Praėjo pusę metų, namuose košmaras, pastovūs priekaištai, žeminimai, buvo kėlęs ranką, norėjau skambinti į policiją, atėmė telefoną ir pasakė, kad užmuš, jei kam pasiskųsiu. Nutariau visgi skirtis, tada jis pradėjo grasinti, jog atims vaiką, kad sužlugdys ir pnš. Atėmė buto raktus. (gyvename nuomojame bute, sudaryta sutartis ant mūsų abiejų). Aš nebežinau ką daryti, baisu kažkur kreiptis, nes jis labai kerštingas žmogus. Gal kokiu patarimų galite duoti? Esu tikrai tvarkinga, dirbanti. Baigiau teisės bakalaurą, studijuoju teisės magistrą, teistumų neturiu. Jis- paskendęs antstoliuose, 3 vaikus neaugina, nemoka alimentų, turi teistumą, bet labai moka gerai vaidinti ir bent jau tuo metu vaikų teisės buvo už jį. Atrodo visur korupcija, nebežinau ką bedaryti, jo užgauliojimai, trypimas, žeminimai smukdo mane, pastovus psichologinis smurtas..
»09.05.19 - 09:01
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.21129 sekundės -