DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : bnbn 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1172: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  bnbn


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena . Esu kaltinamas vairavęs neblaivus 2019,09,02 sustabde policija automobili nuveze saugoti i aikstele pasiemiau dabar saugoju iki teismo pabaigos konfiskuos nes ipuciau 1,63 virs pusantros promiles. Mano prašymu noriu kad teismas bylą baigtų baudžiamuoju įsakymu Prokuroras perdavė pasiūlymus teismui nurode jis : vieneriems metams atimti teises vairuoti automobili, konfiskuoti automobili kaip nusikaltimo priemone valstybės nuosavybėn dokumentų paėmimą (teisių) rašytinį pasižadėjimą neišvykti specialiosios teisės sustabdymą. IR 10 parų arešto. Tačiau teismas atsiuntė man baudžiamojo įsakymo nuorašą 2019-10-15 o aš 2019-10-14 buvau nuvykęs į plungės teismų rūmus rašyti prašymą kad sumažintų teisių atėmimo terminą iki vienuolikos mėnesių tačiau nesumažino. Areštą padidino iki 16 parų atliekant Šiaulių tardymo izoliatoriuj ir teises metams tačiau aš nesutinku su šiuo siūlymu neturiu advokato. Tikiuosi galbūt padėsit įrodyti kad man reikalingos teisės nesu piktavališkas vairuotojas ar pan. Matyti teismo nuoraše kad tai pripažysta mano naudai juolab turiu lengvinančią aplinkybę (prisipažysta padaręs nusikalstamą veiką ir nuoširdžiai gailisi) . Teismas pripažino kaltinamasis padarė nesunkų tyčinį nusikaltimą.
»18.10.19 - 09:45
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.22495 sekundės -