CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Daktaro pareigos teikiant paslaugas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2982: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Daktaro pareigos teikiant paslaugas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Tiesiog nezinau nuo ko ir pradeti. Atsiduriau tokioje situacijoje ir nezinau nei kur kreiptis nei nuo ko pradeti ir kur ieskoti pagalbos, nes jauciuosi tikrai apgauta.
Bet pabandysiu apie viska trumpai is eiles.
Gyvenu uzsienyje jau daug metu, ir kaip ir visi lietuviai labiau pasitikiu Lietuvos gydytojais, todel jau daug metu is eiles tvarkiausi dantis vienoje Kauno klinikoje. Norejau susiprotezuoti virsutinius priekinius dantukus, pasitarus su gydytoje ,nutareme kad statysime bemetales keramikos pavienius dantis, nes gydytoja pati patare kad, jaunai moteriai su placiai sypsena labiausiai tiktu tokios sudeties dantys, kurie atrodys labai naturaliai ir t.t.t.(danties kaina 750lt- oman reikejo sesiu). tai buvo ilfgas procesas,kanalu gydymas, ir t.t.t. praejo 3metai ir skausmingos proceduros.... ir galu gale jau atejo metas istatyti priekinius dantukus, taciau gydytoja pradejo mane ikalbineti deti kitus dantis, kuriu kaina dviguba(vieno danties kainai 1200 lt)., tvirti ir t.t..Man jau reikejo isvyktt,i buvo likusio tik dvi dienos iki isvykimo. gydytojai saukau tai statome kur ir buvome susitare bemetale keramika, taciau jinai is karto pasake kad jiems garantijos nera, tai as ir sakau tai kiek laiko jie gali laikyti, sake nu 5 metai, ir per jos darbo praktika pasitaike tik pora skilimu.... vienu zodziu ,deti naujus po 1200 lt dantis as buvau nepasiruosus, tad gydytoja sustate man bemetale keramika sesis dantis, kaina gavosi tikrai nemaza....
ir stai po dvieju savaiciu kai grizau namo..........visa laika jauciau kazkoki tempima tarp danites, toks jausmas kad jam ten maza vietos, nes butent ir gydytoja ilgiausiai dirbo prie to danties,greze ,dejo vel greze.... praejo div savaites, dienos sviesoje, ziuredama iveidrodeli, pamaciau neryskcia linija einacia per visa priekini dantuka, -supratau tai skilimas,. parasiau gydytojai eimaila, pradejo klausineti kaip silimas eina, ar spalva pasikeite, paminejo gal gali buti techniko darbo kazkokie defektai..... taciau praejo dar pora menesiu ir stai mano dantukas jau juda ,jau negaliu nei kalbeti, nei valgyti....paskambinau gydytojai,sakau reikia perdaryti, o jinai man pasake as taip jums ir sakiau kad jokios garantijos ir jums reikes moketi is naujo. bet as sakau gydytoja, tai taip iseina kad sumokejus tokius pinigus iseini is klinoks ir po poros savaiciu lieki bet dantu ir vel reikia moketi, saukau tai nebuna, juk parduotuveje pirkdams , kad ir arbatinuka turi zmogus gauti kazkokia garantija, nors metams o cia praejo pora svaiciu ir man irodineja ,kad mano kalte as pati pasirinkau ir dabar jeigu noriu turesiu moketi is naujo uz nauja danti,...........nezianu ar as jums viska cia smulkiai parasiau ,asaros bega, nezinau kur ieskoti patarimo ar pagalbos...jeigu galite patarkite ,bent kur kreiptis.

Dekoju jums uz bet kuria suteikta informcija
su pagarba
NERINGA
»29.11.10 - 14:38
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.25888 sekundės -