CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : del anstolio veiklos apskundimo reikia pvz.ar gali buti lais 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#3348: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  del anstolio veiklos apskundimo reikia pvz.ar gali buti lais


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








mano zmona nesusikalba su anstoliu V.DRUNGELU,nes mano zmona turi invaliduma,ir dirba darba.100 euru gauna uz invalydumo.ir 374eur gauna atligynima.tris metus moka anstoliui pradzioi kol nedirbo mokejo is pasalpos po 15 eur,dabar atskaiciuoja 50 procentu.is algos ir is invalydumo tai iseina 233eur.ir palieka su 233 pragyvenimui.Dabar situacija ,mes su zmona augynam 5 nepilnamecius vaikus12,11,10.8.4 metu.as vyras balandzio men.buvau atleistas is darbo.nes sergu.laukiu operacijos is birzos birzeli gavau 220eur. nedarbo ismoka,kaip mums septinem pragyventi.prasem anstolio sumazinti procenta iki 20 procentu,liepe atsiusti vaiku gymimo liudijimu kopijos ir prasyma.bet po to neks nepasikeite visvien 50 procentu.ka daryt.girdejom kad buvo del vaiku sumazinti procentai.jokiu pasalpu sio metu negaunam jokiu socialines pagalbos taip pat negaunam.jems neidomu anstoliai
.o anstoliams neidomi MES.
»03.07.18 - 12:22
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.26809 sekundės -