ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : skyrybu sutartis 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1303: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  skyrybu sutartis


  
  Atspausdinti temą 

§Nerija # 5
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Tiesiog noriu aptarti Jūsų pasirinktą išlaikymo būdą. Aš manau, kad jis nesąžiningas motinos, pas kurią lieka vaikas, atžvilgiu (aš turiu omenyje bendrąja prasme). Motina sutinka negauti išlaikymo periodinėmis išmokomis, nes jis vaikui paskiriamas turtu, kaip šiuo atveju butu. Reiškia vaikas tampa šio buto bendraturtis. Tai reiškia, kad motina ne tik pati turės išlaikyti vaiką, bet ir vaiko dalį turte, t.y. mokėti už tą dalį komunalinius mokesčius - tai yra ji viena išlaikys vaiką, o vaikas už tai dar gaus turto. Šiuo atveju, aš Jums siūlyčiau kitą variantą (skubėdami ne visada pasirinksite geriausia variantą) - sutuoktinis Jums palieka butą, o Jūs parašote, kad gavote išlaikymą konkrečia suma. Tuomet Jūs žinosite, kad viena išlaikydama vaiką bent jau įgijote nuosavybę į kitą buto dalį, už kurią kitu atveju būtumėte turėjusi sumokėti kompensaciją sutuoktiniui. Kita vertus, nelabai Jus suprantu: aš sutinku:, kad Jūs su sutuoktiniu skiriatės taikiai, tačiau kodėl atleidžiate jį nuo pareigos teikti vaiko poreikius atitinkantį išlaikymą. Kaip suprantu iš Jūsų nurodytos sumos, vaikui yra apie 10 metų, tai negi šios tėvo skiriamos sumos, t.y. 200 Lt per mėnesį, vaikui visiškai pakanka. Šiuo atveju, jeigu jūs prisiimate prievolę, kurios dalis atitinka turto vertę, tai šis butas ir taip Jums priklauso be jokios kompensacijos, juo labiau, kad turite teisę nukrypti nuo lygių dalių principo, nes lieka pas Jus gyventi vaikas. Aš manau, kad Jūs turėtumėte šiuo klausimu pamąstyti atsakingiau, juo labiau, kad galbūt Jūs po metų ar kitų susirgsite, neteksite darbo, arba Jūsų pajamos sumažės (nelinkiu, bet gyvenime ne viskas vyksta taip kaip norėtųsi), dėl ko ne tik nepakaks lėšų pragyventi, bet ir išlaikyti tą patį butą, tai ką tuomet darysite. Tuo tarpu priteistas išlaikymas periodinėmis išmokomis užtikrintų Jums stabilias pajamas vaiko poreikių patenkinimui (čia tuo atveju, jeigu sutuoktinis turi pajamų). Aš kategoriškai teigiu, kad Jūsų nurodytos sąlygos yra neteisingos ir nesąžiningos tiek Jūsų, tiek Jūsų nepilnametės dukters atžvilgiu. Save galite nuskriausti, tačiau vaiko skriausti negalite. Ir dar - neaiškiai nurodyta ar pagal paskolą butas yra įkeistas, jeigu taip, tai vaikas šio turto įgyti kaip išlaikymo formą negalės. Manau, kad teismas tokios sutarties neturėtų tvirtinti.
»22.04.10 - 22:25 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.18096 sekundės -