ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : skyrybu sutartis 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5644: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  skyrybu sutartis


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 9








Aciu labai jums uz atsakymus.biski gal aiskiau nupiesiu vaizda.tai man antra santuoka,is pirmos santuokos vyrui zuvus paveldejau buta,kuri pardaviau sukurus jau antra seima.Is pirmos santuokos turiu du vaikus ,o is sitos viena..antroje santuokoje mes pirkome didesni buta abieju vardu,paskola tai cia vartotojiska del buto remonto imta,nedaug ir belike ten jos apie 9 tukst.lt.kadangi jis vis pabrezia kad moka paskolos imokas banke ir padare dideli remonta bute as ir atsisakau islaikymo..aisku cia kvailas sprendimas is mano puses nes juk as visa kita islaikau ir galiu irodyt,tai mokesciai uz buta,maisto pirkimas,vaiku islaikymas,aplamai tas tas nesusija su imoka paskolos yra mokama mano..zmogiskumas o gal gailestis vercia taip elgtis..seip ar taip juk zmogus mano du vaikus uzaugino nuo mazu dienu jie jau pilnameciai tuojau bus,o dabar iseik ir be nieko i dar susimokek..kazkaip nzn..man priimtiniau buvo kad buto dalis lieka vaikui kaip alimentai ir pabaigiu sumoket paskola kad is jo nereikalautu.Del tu 200 lt.tai aisku kad cia juokinga suma,taciau teisme taip pasake skaiciuokis,maziausia suma bus skiriama 200 lt..vaiko interesai cia svarbiausia...todel ir nepatenkino musu prasymo skirtis,liepe naujos pazymos apie buto rinkos vertinima nes ji buvo 2001 metu,tai neatitiko santuokos nutraukimo pabaigoje esancios vertes.As primeciau registru bazej kad jis ivertintas 26600 tai butu po 13300 abiems..vadinasi truksta jam buto dalies sitai maziausiai teismo duotai sumai dengt.Sendiena gausiu po pietu pazyma bus konkreciai matyt ka raso ir ka galima skaiciuot...laiko mazai jau like..visiskai susipainiojusi esu..nenoriu jo nuskriaust,suprantu kad man sunkiau bus su 3 vaikais...taciau as stipresne nei jis pradet gyvenima is naujo.
»23.04.10 - 08:08
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.25367 sekundės -