ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro išra 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2065: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro išra


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki,
prieš kelis metus teko užsidirbti teistumą. Informatikos departamentas iš įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro išduoda pažymas arba išrašus.
Esmė yra ta, kad pažymoje rašoma, kad aš esu neteistas, nes teistumas jau kaip ir išnykęs.
Tačiau išraše informacija yra likusi.
Ar taip ir liks visą gyvenimą? Ar yra galimybių kažką padaryti, kad ta informacija nebūtų rodoma?
Klausiu todėl, kad reikia tą infomraciją pateikti užsienio šalies ambasadai, ir jie reikalauja būtent išrašo.
Antras klausimas:
buvau nuteistas už dvi nusikalstamas veikas, kurių viena pripažinta kaip neatsargus nusikaltimas (asmens sužalojimas transporto priemone), o kita - pareigūno įžeidimas (pagal BK), kuri šiuo metu yra dekriminalizuota.
Ar galima tikėtis, kad dekriminalizuota veika būtų pašalinta iš registro arba kad įraše atsirastų informacija, kad veika dekriminalizuota?

Iš anksto dėkoju už pagalbą.
»25.09.18 - 22:27
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.28052 sekundės -