Daiktinė teisė : Užduok klausimą : konsultacija\ 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#846: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Daiktinė teisė

     ≡  konsultacija\


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena, turiu draugą, po metų planuojamos vestuvės, kol kas gyvename atskirai, taip pat jis turi brolį. Jo tėvai palieka mums butą 2 kambrių, butą perrašo ant mūsų abiejų, kadangį aš savo pinigus 20 000 EUR jiems duodu jo tėvams. buto vertė apie 50 000 EUR. Remontą ruošiuosi irgi daryti už savo pinigus. Prašau pasakyti kaip bus dalijamas turtas išsiskyrus? Brolis nepretenduos š butą? kokia dalis man atiteks? ir kaip man paskui įrodyti, kad remontas darytas už mano pinigus? rinkti čekius ir panašiai? man neduoda ramybės tai, kad išsiskyrus jis nenorės parduoti buto, o liks tenais gyventi, tai kaip man reiks savo dalį atgauti? o išmokėti neturės už ką už mano dalį? Labai laukiu atsakymo.
»27.06.16 - 08:07

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Sveiki,
prisidėjimas pinigais turi būti tinkamai užfiksuotas raštu.
Daugiau informacijos:
Kada būtina kreiptis į notarą http://www.teisesgidas.lt/modules/xoopsfaq/index_cat_id_5.html#14
Kaip dalinamas turtas, jeigu sutuoktiniai neranda bendro sutarimo http://www.teisesgidas.lt/modules/xoopsfaq/index_cat_id_1.html#127
Pagarbiai Vaidotas S.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»03.07.16 - 07:31 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.17649 sekundės -