CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Antstolis nevykdo savo pareigu 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1268: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Antstolis nevykdo savo pareigu


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Gerbiameji,

noreciau pasitikslinti, ka galeciau padaryti su antstoliu, kuris ignoruoja mano uzklausas apie isiskolinymo likucio dydi. Nors,mano ziniomis, privalo suteikti man ta informacija 1 karta per metus nemokamai.
I elektroninius bei registruotus laiskus netsako.
Kai atvykau asmeniskai su dokumentias, tvirtinanciais, kad dali skolos sumokejau, man buvo pazadeta, kad uzklausta informacija bus issiusta artimiausiu laiku. Tai uzime dar 4 dienos kasdieniu skambuciu, gauti atsakyma su suma, kuri buvo nepasikeitusi (t.y. mano pavedimai is skolos dydzio nebuvo isskaiciuoti). Taip pat, staiga padydino suma beveik 400 Eurais (vykdimo islaidas, nors ne vieno karto kojiu laiksu is ju nebavau gavus). Po prasymo paaiskinti sumos dydi bei priezasti, atsakineti i mano laiskus nustojo.
Anksciau sugebejo arestuoti dali mano nekilnuojamo truto, nors skola is pat pradiu nevirsijo 7000 LTL. Taip pat, rezervuoti isiskolinimo suma mano saskaitoje 2 kartus!!! Del sito irgi issiunciau uzklausa su prasymu kuo greiciau panaikinti antra rezervavima, bet nujauciu, atsakymo irgi negausiu.
Ka galima butu padryti mano atveju?
»29.12.17 - 18:18
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.1795 sekundės -