ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : kur kreiptis dėl nesilaikymo sutarties sąlygų 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2717: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  kur kreiptis dėl nesilaikymo sutarties sąlygų


  
  Atspausdinti temą 

§Eglema # 1
Naujokas
Naujokas

Eglema





Laba diena noriu paklausti kur pirmiausiai turėčiau kreiptis dėl vaiko lankymo,susitikimų.Situacija tokia.Išsiskyrėme su žmona.Liko vaikas su motina.Teismas priteisė gyv.vietą su motina.Sąlygos buvo tokios,kad vaiką iki 8m.galiu pasiimti kiekvieną dieną ir grąžinti iki 20val.To nebuvo,nes ne visada leido pasimatyti.Teismo sprendime taip pat buvo nurodyta,kad buvusi žmona turi mane informuoti apie vaiko auklėjimą,pasikeitusią gyvenamą vietą.Man esant išvykusiam į užsienį keliom savaitėms ji spėjo susirasti sugyventinį ir išsikraustyti į kitą miestą už 80km.manęs neinformavo.Grįžęs pats sužinojau,kad išsikraustė.Tad susitikimai su vaiku pasidarė dar sudėtingesni.Būdavo taip,kad su ja susitarus paimti vaiką,nuvažiuodavau 80km o ji jo neduodavo.Nupirkau telefoną,kad galėčiau bendrauti.Šiuo metu vaikui suėję 8metai.Patėvis atėmė telefoną,tad net telefonu negaliu pabendrauti.Pats važiuoju į mokyklą ir bent ten kelioms minutėms susitinku.Kur patartumėte kreiptis dėl nesilaikymo sutarties.Vaikų teisę ar anstolę?Ačiu.
»19.06.10 - 20:08 Anketa

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Turėtumėte surašyti paršymą teismui išduoti vykdomajį dokumentą, kadangi vaiko mama nesilaiko tokios ir tokios sutarties tokio punkto, kurį patvirtino teismas nutarimu civilinėje byloje Nr.xxxx, o tada su vykdomuju dokumentu pas antstolį. Jeigu jūsų žmona nevykdis antstolio patvarkymų, jai grės bauda apie 1000 lt.
Pagarbiai Vaidotas


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»19.06.10 - 20:26 Anketa Aplankyti tinklapį

§Eglema # 3
Naujokas
Naujokas

Eglema





tiesa sutartyje dar numatyta,kad, tėvas,turi teisę,kai sūnui sueis 8 metai,esant vaiko norui,kartu su vaiku išvykti iš jo gyvenamosios vietos į savo gyv,vietą šeštadieniui ir sekmadieniui du savaitgalius kiekvieną mėnesį,bei vienam mėnesiui per metus vaiko mokslo atostogų metu.
Jai aš kreipsiuosi į teismą tai ar ji galėtų motyvuoti tuo,kad vaikas nenori matytis su manimi.Nes vaikas jos labai bijo.Prie jos net bijo mane tėčiu vadinti,sakė,kad neleidžia.Šiuo metu net atėmė telefoną,kad aš su juo nebendraučiau.Kai turėjau galimybę lankiau jį mokykloje.Jai pasiskambinti neįmanoma,nes neįmanoma žmoniškai kalbėti,paskutiniu metu pasakė ko čia skambinėju.Bet ji gali šiuo metu apkaltinti mane,kad aš nesidomiu vaiku?
»19.06.10 - 20:54 Anketa

§Vaidotas # 4
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Tai yra įrodinėjimo dalykas, jeigu surinktumėte įrodymus patvirtinančius šalies nesažiningumą, galima būtų mėginti dėl to prisiteisti atsiradusią žalą. Tačiau, rekomenduoju pradžiai kreiptis į antstolius prieš tai nurodyta tvarka, su antstoliu taip pat galite pasitarti įrodinėjimo galimybių, jis taip pat turi teisę fiksuoti tam tirkus faktus, kuriuos jūs vėliau galėtumėte naudoti kaip įrodymus.
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»19.06.10 - 21:42 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.25123 sekundės -