SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Ar turi teise? 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#4638: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Ar turi teise?


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena. Esu bedarbis (neseniai baigiau universiteta) ir gaunu socialines pasalpas (315Lt). Nuo geguzes men. uz socialines pasalpas pradejo siusti i visuomenei naudingiems darbas (80 val.). Jeigu atsisakai - tai tada negauni pasalpu. Ar turi teise siusti i darbus uz soc. pasalpas?

Ir dar toks klausimas:
Uz liepos menesi as negavau pasalpu. Man pasake, kad man buvo issiustas laiskas,kad reikia eiti atidirbti tas 80val. Bet as jokio laisko ne gavau ir del to likau be 315lt. Sake, kreiptis i parduotuve IKI ir ten man duos kazkuokia IKI kortele su 315lt. Nes tipo as neatidirbau tu 80val. Ar turi teise taip daryti? Kam man ta IKI kortele? Kaip as uz buta sumokesiu su ta iki kortele? Be to IKI parduotuveje kainos daug didesnes, nei pvz norfoje.

Padekite man,prasau.
»25.08.10 - 11:59

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Galite surašyti pretenziją su reikalavimu nurodyti kokiu būdu jūs buvote supažindintas su minėta tvarka, taip pat nurodyti, kad bendraujant žodžiu jums buvo pasakyta, kad buvo atsiųstas laiškas, tačiau jūs jokio laiško negavote ir prašote, kad pateiktų "atseit" siųsto laiško nuorašą.
Minėtoji tvarka susijusi su įstatymu pasikeitimais, pagal kuriuos įvesta teisinė „teisių ir pareigų vienovės taisyklė“. t.y. jeigu nori turėti daugiau teisių turi jas užsidirbti, jeigu nori naudotis tik teisėmis tačiau nenori turėti pareigų t/.y. už teises atlikti visuomenei naudingų darbų, tau nėra suteikiamos papildomos pinigų disponavimo teisė(neatlikdamas pareigos, negauni teisės), o socialinė pašalpa skiriama tuomet ne tokiu patogiu jos gavėjui būdu, bet labiau patogiu socialinės paslaugos teikėjui būdu.
Priversti jūsų dirbti naudojant fizinę prievartą niekas neturi teisės, tai draudžia ir konstitucija, tačiau turi teisę neteikti pašalpų tokia forma kokia asmuo nori, jeigu nesutinki dirbti(arba nėra pagrindo nurodyto taisyklėse, pvz liga ar pan...). Šiuo atveju pinigų davėjas (turėtojas) kuria taisykles, kada ir kaip juos galima gauti.
Atkreiptinas dėmesys, kad kai rašėte prašymus dėl socialinės pašalpos gavimo jus turėjo supažindinti su socialinės pašalpos gavimo (išmokėjimo) sąlygomis ir po dokumentu patvirtinančiu, kad su jomis susipažinote turėjote padėti parašą.
Galimi variantai kodėl negavote laiško:
jis nebuvo išsiųstas
jis buvo išsiųstas, bet ne tuo adresu,
jį įmetė ne į tą pašto dėžutę,
laišką paėmė kaimynas ir jums neatidavė
Dėl negautos pašalpos pretenzija būtų efektyvi ir turėtų išmokėti jums soc. pašalpą, jeigu laiškas nepasiekė jūsų dėl socialinės pašalpos skirstytojo kaltės, t.y. išsiųsta ne tuo adresu, arba išviso neišsiųsta (nėra registracijos numerio ir pan ... )
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»25.08.10 - 12:45 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.24091 sekundės -