DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Re: nemokama pagalba 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5856: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Re: nemokama pagalba


  
  Atspausdinti temą 

§spritesss # 1
Naujokas
Naujokas

spritesss



IšKlaipeda


Laba diena norėčiau pasikonsultuoti yra tokia situacija : Esu registruotas vienu adresu bet tenais negyvenu jau 5 metai ( tik registruotas ) tame paciame mieste nuomojuos buta bet be registracijos ( ko seimininke nenori ) sulaukiau skambucio su grasinimu kad issiregistruociau is mineto pirmojo buto ir kuo greiciau jai to nepadarysiu mokesiu buto skolas ( t.y. tas butas kuriame as registruotas gyveno mano mama su mano pateviu mama taip pat jau negyvena su juo ir tame bute jau 5 metai bet jie fiktyviai neissiskyre ir ji turi jo pavarde o as tyuriu savo pavarde nuo gimimo ir jos nekeiciau tad ir mano mamos bei mano pavardes skirtingos , tad tas butas yra skolingas ir perduotas anstoliams nemokamos skolos ir man skambucio metu buvo pasakyta arba as issiregistruoju arba mane paduos i teisma ir priteis moketi skolas kurias ne as padariau ir negyvenu tenais , kai skolos buvo padaromos buvau dar nepilnametis man dabar 21 metai pries 5 metus man buvo 16 metu . Tai klausimas ka man tokiu atveju daryti ?? Ar gali jie arestuoti mano saskaitas ir apskritai pirma karta atsiduriau tokioje situacijoje . Labai prasau padekite.



Pagarbiai - Edgaras
»22.02.10 - 14:21 Anketa

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Tikra nesamonė, kad jus gali priversti mokėti už svetimas skolas.
Jeigu norite kad jus išregistruotu iš buto tam yra keletas variantų išsiregistruoti:
1. susirandate asmenį lietuvoje, kuris sutinka jus priregistruoti prie nekilnojamo turto ir su jo sutikimu, nuvykusi į atsakingą seniūniją už tą teritoriją prisiregistruojate prie naujojo adreso. Šis variantas trumpiausias ir jūs būnate automatiškai išregistruojama iš senosios gyvenamosios vietos prie naujos, tačiau problema dažna, kad nėra savanorio jus priregistruoti prie kito nekilnojamojo turto, t.y. neturite savininko sutikimo.
2. Nuvykstate į seniūniją, kurioje esate deklaravusi gyvenamąją vietą ir pranešate, kad norite išvykti į užsienį dirbtį, valstybę sugalvokite bile kurią Vokietiją Angliją. Jums duos formą, kurią užpildžius jus pažymės, kaip išvykusią (adresas užsienyje nesvarbus šiuo atveju ir jokių savininkų ar papildomų dokumentų nereikia). Tuomet sekančią savaitę grįžtate į seniūniją ir pranešate, kad norite prisiregistruoti prie savivaldybės, kaip neturinti pastovios gyvenamosios vietos(t.y. asmuo neturintis nekilnojamojo turto, prie kurio galėtumėte su savininko sutikimu deklaruoti gyvenamąją vietą) ir jus priregistruos prie savivaldybės tik kaip asmenį neturinį pastovios gyvenamosios vietos.

Skolas už tą butą galėtų priteisti nebent per teismą, kur jūs aiškiai galite įrodyti, su savo kaimynais, kad ten jau daugiau senai negyvenate ir gyvenate visai kitu adresu, o išregistravimą padarėte, nes sunervino skambučiai telefonu, aiškinantys kad jūs ten gyvenate ir turite mokėti skolas...

Skolas galėtų iš jūsų prisiteisti tik šiais atvejais, jeigu nustatytų, kad asmuo dėl kurio tos skolos atsiradusios yra jūsų bendraskolis, t.y. pvz. jūsų vardu sudarytos sutartys su šilumos, vandens tiekėjais(labai abejotinas variantas) kitas variantas Jūs paveldėjote skolą. t.y. asmuo kurio paveldėjimą jūs priėmėte jums nežinant buvo skolingas. Patėvio t.y. nebiologinio tėvo skolos jūsų neliečia, nebent jas būtų paveldėjusi jūsų mama, o jas paveldėtumėte jūs (t.y. priimtumėte paveldėjimą(bet toks atvejas įmanomas tik skolininkams mirus) arba Jūs tuo metu ten gyvenote(kaip ir minėjote tai bus paneigti nesunku, nes jūs ten negyvenote, o ir gyvenote kai buvote nepilnameteis, t.y. išlaikytinis...
Norint areštuoti jūsų sąskaitas turi būti uždėtas turto areštas, o jį galima padaryti tik teismo sprendimu.
Jeigu tokį teismo sprendimą gausite ar kurį kitą teisinį dokumentą kreipkitės teisinės pagalbos čia arba į savivaldybę pagal savo gyvenamąją vietą.

Pagarbiai Vaidotas.
(ps) Jūsų mamai vertėtų pasidomėti valstybės fiansuojama teisine pagalba dėl skirybų.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»22.02.10 - 21:41 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.44078 sekundės -