Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : pagalbos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1345: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Pasiūlymai ir pastebėjimai

     ≡  pagalbos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena prasau padekite,ar gali is manes atiimti buta ji as paveldejau buvusiam vyrui esu skolinga?nes esu bedarbe negaunu jokiu pajamu ,nes turiu zemes 1,04arai ja dekleruoju ir negaunu visai pajamu?aciu geros dienos
»17.04.13 - 14:34

§agota # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

agota





Trūksta info: Kokią sumą esate skolinga vyrui?Ar esate viena paveldėto turto savininkė?Paveldėto turto vertė?
Vienaip ar kitaip skolą reikės grąžinti.Mano supratimu, reikėtų tartis su eks sutuoktiniu dėl skolos grąžinimo geruoju, nustatytais terminais.
Nesutarus gražiuoju, eks sutuoktinis gali kreiptis į teismą ir tik tada, jeigu teismas priteis mokėti skolą, galimas toks variantas. Skola turi būti didesnė negu 7 000lt ir tik teismo sprendimu gali areštuoti butą,o antstolis kreditoriaus (jūsų eks sutuoktinio pateiktu vykdomuoju raštu antstoliui) gali vykdyti išieškojimą,o kodėl turėtų būtent atimti butą?Jūs minite, kad yra kitas turtas - žemės sklypas, o kodėl nepardavus žemės ir neatsiskaičius su eks sutuoktiniu? žodžiu, nėra taip paprasta atimti butą, nebent skola viršija viso jūsų turimo turto vertę.
Sėkmės ieškant darbo.Skolos grąžinimas eks sutuoktiniui bendru sutarimu greičiausias problemos sprendimo būdas. :-)
»19.04.13 - 09:39 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.29878 sekundės -