SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : soc.pašalpa studentui auginančiam vaiką 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1601: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  soc.pašalpa studentui auginančiam vaiką


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, aš esu 23 metų dieninio skyriaus studentė, auginu viena 3 metų sūnų,esu prisiteisus alimentus 400lt/mėn. Ar man priklauso socialinė pašalpa?ar privalau stovėt darbo biržoj?
»23.09.13 - 02:58

§Marsas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Marsas





Labas vakaras,

Darbo biržoje įsiregistruoti neprivalote, nes asmenys, kurie mokosi pagal bendrojo ugdymo programą ar pagal formaliojo profesinio mokymo programą arba studijuoja aukštojoje mokykloje (studentai), įskaitant akademinių atostogų dėl ligos ar nėštumo laikotarpį, kol jiems sukaks 24 metai ir laikotarpiu nuo bendrojo ugdymo programos baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos, bet ne ilgiau, negu jiems sukaks 24 metai turi teisę į socialinę pašalpą jeigu:
- nuosavybės teise turimo turto vertė neviršija turto vertės normatyvo;
- pajamos yra mažesnės už valstybės remiamas pajamas (350 Lt) bendrai gyvenantiems asmenims arba vienam gyvenančiam asmeniui.

Beje, auginantys vaikus iki 18 metų nesusituokę asmenys (įskaitant santuoką nutraukusius asmenis) teisę į socialinę pašalpą turi kai yra sudaryta teismo patvirtinta sutartis dėl vaiko, kuriam (kuriems) yra pripažinta tėvystė, materialinio išlaikymo arba teismas priteisia šiam vaikui ar šiems vaikams išlaikymą, išskyrus atvejį, kai asmenys augina vaiką, kuris gimė po nusikalstamos veikos (kaip jos pasekmė), ir pateikia tai patvirtinantį ikiteisminio tyrimo įstaigos, prokuratūros ar teismo išduotą dokumentą. Pagal jūsų pateiktą informaciją šią sąlygą atitinkate.

Daugiau informacijos konkrečiai jums gali suteikti gyvenamosios vietos Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus darbuotojai.


Pateikiama informacija yra rekomendacinio pobūdžio. Tai asmeninė autoriaus nuomonė, kuri nebūtinai yra teisinga.
»23.09.13 - 18:28 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.26196 sekundės -