SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Socialinė parama 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#4616: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Socialinė parama


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena,
Mano situacija: esu studentė(21m) , gyvenu bendrabutyje, neturiu jokiu pajamu nei pragyvenimo šaltinio. Bandžiau susitvarkyti socialinę paramą, tačiau man pasakė, kad aš negaliu jos gauti, nes mano mamos pajamos viršija pora litų nustatytas įstatymo normas. Aš lieku beveik be jokiu pajamų, gaunu iš kolegijos stipendija 130 lt, tačiau man reikia susimokėti už gyvenamąja vietą 150lt. Manes niekas neriame, mama neduoda pinigų, neturiu jokiu giminaičiu , kurie man padėtu susimokėti mokesčius bei pragyventi... Nebežinau nei ką daryti, matau tik 1 išeitį mesti mokslus ir susirasti darbą. Man neišeitu mokslu suderinti su darbu, esu pasimetusi.. Galvojau apie paskolą, tačiau bijau ja imti, nes nesu garantuota, kad turėsiu pastovų darbą.Gal kas nors galėtų patarti, ką daryti? :-( :-(
»05.10.13 - 16:25

§lididi # 2
Naujokas
Naujokas

lididi





Laba diena tu turetum issideklaruoti is tevu ir tada galbut tau priklausytu pasalpa . Nes dabar skaiciuoja visu seimos nariu pajamas .
»14.11.13 - 13:25 Anketa

§Jolka # 3
Naujokas
Naujokas

Jolka





Taip,kol mokotes ir jums nera 24 metu esat priskirta prie tevu,ir nesvarbu kur jus busit deklaruota su jais ar kitur.Iseitis tik viena,susituokti arba suderinti mokslus ir darba bent jau vakarais.
»28.11.13 - 11:43 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.22121 sekundės -