SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : del socialines neigalumo salpos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#3173: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  del socialines neigalumo salpos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








norejau suszinoti ar man priklauso neigalumo pasalpa,esu nuo 2007m.12men. 60 procentu neigalus.nuo 2012.08.31 iki 2013.10.30 buvau ikalintas siauliu tardymo izoliatoriuje.iki to laiko turejau darba,kol dirbau pasalpa nebuvo mokama,bet atsiduriau tardymo izoliatoriuje ir jokiu pasalpu nebegavau.socialiniame pasake,kad buvote ikalinimo istaigoje ir buvau islaikomas.bet man si salpa skirta uz netekta darbinguma ir be to as 14 menesiu praleidau tardymo izoliatoriuje taip ir nesulaukius teismo nuosprendzio kuris butu irodes mano kaltuma.14 menesiu praleidau pratesiant siauliu apylinkes bei apygardos teismu,kurie tenkindavo prokuraturos prasymus skirti suemima.tad isejus is tardymo izoliatoriaus,nenuteistam,praleidus sitiek laiko ir negavau man priklausancios neigalumo salpos.tad kur man kreiptis,kad ismoketu uz tuos 14 menesiu neismoketos salpos.
»05.06.14 - 15:55

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki, dėl neįgalumo išmokų reikėtų kreiptis į socialinės paramos skyrių savo savivaldybėje, o jeigu turite pakankamai stažo galmia būtų kreiptis ir į sodrą dėl neįgalumo pensijos.
Galite paduoti valstybę į teismą dėl neteisėto kalinimo ir dėl to negautų pajamų.
»09.09.14 - 13:25 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.2419 sekundės -