ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Pavardes keitimas po skyrybu 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5484: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Pavardes keitimas po skyrybu


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Su buvusia žmona teisiškai išsiskyrėme prieš kelis mėnesius abiejų sutarimu. Ji pasiliko mano pavardę, man liko mokėti paskola bankui,nors turtu nupirktu naudojasi ji. Skyrybų metu dėl to pretenzijų nereiškiau,tačiau dabar noriu kad ji neturėtu mano pavardės,del finansiniu įsipareigojimų bankui pretenziju reikšti neketinu. Kokiu būdu ir ar yra galimybė atimti iš jos mano pavarde?
»24.03.14 - 11:06

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki, dėl tokių aplinkybių jums reikėtų kreiptis į teismą dėl santuokos nutraukimo pasekmių peržiūrėjimo ir iškelti minėtas sąlygas dėl naujai paaiškėjusių aplinkybių.
Iš jos pavardę galima būtu atimti, dėl netinkamo elgesio šmeižto jūsų atžvilgiu ar neištikimybės santuokos metu.
CK 3.69 straipsnis. Buvusių sutuoktinių pavardės

1. Sutuoktinis po santuokos nutraukimo gali pasilikti savo santuokinę arba iki santuokos turėtą pavardę.

2. Jeigu santuoka buvo nutraukta dėl vieno sutuoktinio kaltės, tai kito sutuoktinio reikalavimu teismas gali uždrausti kaltam dėl santuokos iširimo sutuoktiniui pasilikti santuokinę pavardę, išskyrus atvejus, kai sutuoktiniai turi bendrų vaikų.
»11.09.14 - 15:26 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.25093 sekundės -