ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Del nepilnameciu globeju teisiu ir pareigu 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#535: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Del nepilnameciu globeju teisiu ir pareigu


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena,
noreciau uzduoti toki klausima. Gimus vaikui, man buvo apribotos motinystes teises, nuo pat gimimo mano vaika augino oficiali globeja. Dabar vaikui 12 metu. Su sia seima nebendrauju, nes taip nori globeja. Pernai metais (2013 m.) ivyko draudiminis ivykis - mano biologinis vaikas, taciau globojamas kito asmens, apipyle buta. Po metu (2014m.) atejo man asmeniskai laiskas is draudimo kompanijos, kad as tureciau atlyginti zala. Klausimas - ar tai teiseta bei kaip gali is manes issieskoti bauda, jei as negyvenu su ju seima (jie gyvena kitame mieste) ir yra oficiali globeja, kuri privalo atsakyti uz nepilnameti. Ir antras klausimas - kaip gali nepilnametis pasirasyti draudimo akta? O jei pasirase suauges, tai kodel ne is jo ieskieskoma bauda, o ieskoma manes, t.y. visiskai pasalinio asmens?
Aciu uz atsakymus.
»06.10.14 - 16:22

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki,
jeigu už vaiko priežiūrą buvo atsakingas tuo metu kitas asmuo, jis ir atsako, o ne jūs. Turite nusiųsti prieštaravimą ir pridėti dokumentą, kad jums apribotos tėvystės (motinuystės) teisės ir vaiku jūs nesirūpinate ir už jo veiksmus atsako oficialiai paskirti globėjai...
»13.10.14 - 10:04 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.18558 sekundės -