Bendros diskusijos : Užduok klausimą : avarija 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#673: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Bendros diskusijos

     ≡  avarija


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, rasau, nes noriu suprasti kas sioje situacijoje kaltas. O situacija tokia: ivyko avarija, vaziuojant keliu mano masina pradejo slysti ir apsisukusi sustojo. Lyg ir nieko baisaus taciau iskart po sio ivykio i mano masina trenkesi kita. Zinoma as likau kalta, taciau nelabai suprantu kodel. Kodel kalta as, o ne vairuotojas, kuris mano manymu nesilaike saugaus atstumo ir galbut net vaziavo didesniu greiciu nei galima, todel kaip pats sake nespejo nieko padaryti ir trenkesi. Bet jeigu jis butu laikesis KET nustatyto saugaus atstumo smugio butu pavyke isvengti. Nei draudimo, nei TA neturejau, vaziavau darytis. Kolkas likau kalta as ir reikes moketi gan padoria suma uz to vairuotojo apgadinta masina. Taciau vistiek noreciau suzinoti kas sioje situacijoje is tikruju buvo kaltas ir ar dar yra galimybe imtis kokiu nors veiksmu?
»11.01.15 - 21:25

§emimi # 2
Naujokas
Naujokas

emimi





Sveika, manau reiktų kreiptis į teisininką, jis įsigilinęs į susiklosčiusią situaciją ir gebės padėti. Kažada intike buvau užmačius internetine teisininkų, pagalbą, bet dabar neberandu. Nežinau, pabandyk šičia pabandyt : teisinepagalba.eu, gal suras tau tinkamiausia teisininką pagal poreikius. :) sekmės, linkiu kad viskas išsispręstų. :)
»05.02.15 - 12:32 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.18996 sekundės -