Daiktinė teisė : Užduok klausimą : daiktas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5509: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Daiktinė teisė

     ≡  daiktas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Truko horizontalus nuotekų spižinis vamzdis, ižpiltas apačioj esantis butas. Po ilgų aiškinimu iš Vilniaus m. administracijos gautas raštas :" Manytina kad tas nuotekų tinklų atkarpas yra viršutinio buto ( tai yra mano) nuotekų tinklai, nepriklausomai nuo to kad yra už buto sienos , todel kad tarnauja tik tam butui." Kada butas buvo isigytas jam buvo kanalizacijos įvadas, papildomos sutarties del kaž-kokios dalies nuotekų tinklų sumontotu bendro naudojimo patalpoj aš neturiu, ir fiziškai negaliu matyti ta spižinį vamzdį somontota prieš 50 metu. Ar yra koks istatymas, arba įsakymas kad gyventojas atsako tik buto patalpose sumontotus inžinėrinius tinklus? Nes pagal ta rašta remontas ir nuostoliu npadengymas metamas man. Ka daryti, ar tai teisingai. Mažo tuo 1,5 men. aš negaliu nauduotis kanalizacija, kenčiu kaip fiziškai, tapi ir morališkai. Ačiū.
»20.03.11 - 21:31

§Nerija # 2
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Jūs esate buto savininkas, reiškia kartu Jūs esate įsigijęs ir butui priklausančius inžinieriunius tinklus. Tam atskira sutartis nesudaroma, tai yra neatsiejama Jūsų turto dalis. tas pats pasakytina ir apie elektros instaliacija. jeigu Jūsų bute užtrumpins seni elektros laidai, dėl ko kils gaisras, tai gesinant šį gaisrą ar dėl gaisro atsiradusi žala turės būti Jūsų atlyginta. taip kad rmontuokitės vamzdyną savo lėšomis, nes to niekas už Jus nepadarys.
»25.03.11 - 17:54 Anketa

Svetys # 3








Tame ir klausimas, kad nuotekų vamzdis kuriam ivyko avarija yra ne bute. o bendro naudojimo patalpoj.
»27.03.11 - 20:15

Svetys # 4








Tame ir klausimas, kad nuotekų vamzdis kuriam ivyko avarija yra ne bute. o bendro naudojimo patalpoj. Bute visi inžineriniai tinklai tvarkingi.
»27.03.11 - 20:18
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.26303 sekundės -