DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Finansine zala patirta del NDNT klaidingo pirmojo nedarbingu 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#4837: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Finansine zala patirta del NDNT klaidingo pirmojo nedarbingu


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Labas vakaras, pirma karta einant i NDNT komisija del nedarbingumo nustatymo, man nustate 50 proc. darbinguma(50%nedarbinga),as nesutikau su siuo sprendimu ir parasiau per 30 darbo dienu skunda i Vilniu NDNT Direktoriui. Praejus dar menesiui gavau atsakyma ,kad is naujo ivertinta situacija,ir esu 40% darbinga(60% nedarbinga),bet nuo naujos,pervertinimo datos, kuri yra dviem menesiais velesne uz pirmojo vertinimo data.
Per sia ju klaida patyriau materialine(finansine) zala, nes visu pirma esu studente, tai praradau 2 menesius po 180 lt finansine pagalba studentams, toliau socialine stipendija pusei metu po 390 litu, nes ja galima uzsiklausti tik 2 kartus per metus, bei 2 menesius salpos pensija po 324 lt per men., nes neturiu teises i Sodros invalidumo pensija(truksta minimalaus darbo stazo),salpos pensija gaunama tik jei zmogus 40% ar maziau yra darbingas. Ar yra kazkokia galimybe, kad NDNT kompensuotu mano patirta finansine zala?
»25.04.11 - 01:46

Atsakymų Autorius Data
    Finansine zala patirta del NDNT klaidingo pirmojo nedarbingu Vaidotas 2011-05-4 17:25


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.60914 sekundės -