Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : darbo teise 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6079: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Pasiūlymai ir pastebėjimai

     ≡  darbo teise


  
  Atspausdinti temą 

§Ewro # 25
Naujokas
Naujokas

Ewro





O ką daryti, jei darbdavys iteikia pažymą, kad yra skolingas mažiau t.y. situacija tokia, darbdavys įteikė pažymą, kad skolingas už du mėnesius (už kurius ir yra skolingas), nors po to aš buvau laikinai sustabdęs darbo sutartį trims mėnesiams pagal 123 (1) str., taigi jis man skolingas už tuos du mėnesius + už tuos tris mėnesius kai buvo sustabdyta darbo sustartis + delspinigiai + išeitinė kompensacija. Darbdavys motyvuoja tuo, kad tuos tris mėnesius nedirbau, tai ir nepriklauso man atlyginimas ir pateikia pažymą, kad man skolingas tik už du mėnesius. Ką tokiu atveju dayti? Ačiū
»26.01.12 - 11:37 Anketa

§Vaidotas # 24
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Jūsų paminėti atvejai yra galimi. Šiuo atveju atsakymo negavimas iš darbdavio nevaidina esminio dalyko, esminis dalykas yra tame, kad įrodytumėte teismui, kad jūs įteikėte prašymą darbdaviui:
1. įteikėte prašymą dėl pažymos išdavimo ir negavote atsakymo ir išsaugokite įteikimą patvirtinantį dokumentą:
1.1. štampas patvirtinantis, kad gautas dokumentas ant prašymo kopijos arba
1.2. registruotu paštu išsiųsto pašto kvitas pridėtas prie prašymo kopijos kurią išsiuntėte paštu arba
1.3 jūsų prašymą galima išsiųsti per notarą(arba antstolį), tai garantuotas būtų įrodymas, kad išsiųsta ir darbdaviui įteikta tinkamai)

2 Negavus dokumento vistiek, kreipėtės į darbo inspekciją su pareiškimu (skundu) , kad darbdavys neišduoda pažymos, jums pareikalavus ir delsia jau daugiau kaip pvz. savaitę),
3 vistiek negavus dokumento galima kreiptis į teismą su reikalavimu išreikalauti minėto dokumento teismo keliu.

4.tas pats galioja ir pareiškimo įteikimui dėl atleidimo, tik rekomenduotina, tą patį variantą atlikti iš karto tuo pačiu metu atliekant 1 punkte numatytus veiksmus 1.1 jeigu nededa štampo, kad gauta savo nuožiūra atlikite 1.2 arba 1.3 veiksmą
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»16.04.10 - 10:00 Anketa Aplankyti tinklapį

Svetys # 23








Sveiki, ačiū už paaiškinimus, tačiau mane labiausiai domina, budai kaip gauti dokumentą patvirtinantį , kad man yra skolinga?

Labai tikėtina jog paprašęs jo negausiu, tad lieka galimybė siųsti prašymą registruotu paštu? Ar yra reikalavimai tokiam prašymui?

O gal tikslingiau yra siųsti prašymą (registruotu paštu), kad atleistu iš darbo DĖL nesumokėto atlyginimo už tam tikrą laikotarpį?

Ir tada kreiptis į teismą.

[ Redaguotas extomas 16.04.2010 - 10:34 ]
»16.04.10 - 09:34

Svetys # 22








Sveiki, ačiū už paaiškinimus, tačiau mane labiausiai domina, budai kaip gauti dokumentą patvirtinantį , kad įmonė jums yra skolinga?

Labai tikėtina jog paprašęs jo negausiu, tad lieka galimybė siųsti prašymą registruotu paštu? Ar yra reikalavimai tokiam prašymui?

O gal tikslingiau yra siųsti prašymą (registruotu paštu), kad atleistu iš darbo DĖL nesumokėto atlyginimo už tam tikrą laikotarpį?

Ir tada kreiptis į teismą.
»16.04.10 - 09:10

Svetys # 21








Nėra už ką.
»24.03.09 - 17:41

§ausra34 # 20
Naujokas
Naujokas

ausra34





Aciu uz info:)
»24.03.09 - 17:40 Anketa

Svetys # 19








Jūsų ieškinys nebūtų apmokestinamas žyminiu mokesčiu, bet ne dėl to, kad tai yra darbo byla, o dėl to, kad keliate bankroto bylą ir esate šioje byloje kreditorius. Kaip ir minėjau, visų pirma išsiųskite pranešimą įmonei, kad kreipsitės į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, jei jie per 30 d. nuo laiško išsiuntimo dienos neatsiskaitys su Jumis. Nurodykite sumą, kurią privalo išmokėti darbdavys. Po to, jei negausite atsakymo per 30 d. arba jei gausite voką su pažyma apie neįteikimą, reikės pateikti teismui ieškinį. Parašykite man į asmeninę žinutę savo el.paštą, kur galėčiau atsiųsti ieškinio pvz.

[ Redaguotas Palade 24.03.2009 - 17:38 ]
»24.03.09 - 17:37

§ausra34 # 18
Naujokas
Naujokas

ausra34





darbo bylos nera apmokesinamos t.y. nera zyminio mokescio.tik va problema nesu rasiusi ieskinio kaip ten viska taisiklingai isdestyt? is vis nuo ko pradet, su valstybes advokatu nemanau kad ka gero pasieksi , privatus uzsiprase 3000Lt. butu net negaila, bet kai negavai atlyginomo tai skaudziai biski...
»24.03.09 - 17:20 Anketa

Svetys # 17








Rekomenduotume dėl ieškinio surašymo kreiptis į advokatą. Ieškinio "griaučiai" buvo pateikti žemiau esančioje žinutėje. Tokio ieškinio dar neteko man rašyti, todėl pavyzduko negaliu pasiūlyti . :-(
»24.03.09 - 17:20

§Vaidotas # 16
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


ar bandėte skaičiuoklę, gal jums priklausytų valstybės finansuojamas advokatas, nes posėdžio metu nėra taip lengva kaip atrodo. Esminius reikalavimus yra išvardijusi paladė http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?forum=1&topic_id=17&post_id=37&viewmode=flat&sortorder=1&showonepost=1


[ Redaguotas Vaidotas 24.03.2009 - 17:17 ]


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»24.03.09 - 17:15 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.25686 sekundės -