ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : AR YRA SENATIS BAUDAI? 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#638: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  AR YRA SENATIS BAUDAI?


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








1998m teismas skyre 2m laisves atemima ir 10 000lt bauda.11m niekas nekvarsino galvos vakar suzinojau kad mano banko saskaitos arestuotos del [BAUDOS] o antstoliui uz darba dar 2900lt mane sokiravo visa tai.........gal yra koks teises aktas del senaties niekas man nera nei raginimu siunte nei kitaip informave ...paaiskinkite man.
»11.11.11 - 01:28

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Apie senatis informacija yra D.u.k. -> Baudžiamoji ir administracinė teisė -> Baudžiamosios atsakomobysės senatys
http://www.teisesgidas.lt/modules/xoopsfaq/index_cat_id_12.html#123
kadangi nenurodote straipsnio pagal kurį jums priteista, tai negalima konkrečiai apsakyti ir senaties termino...


[ Redaguotas tadas91 11.11.2011 - 09:24 ]
»11.11.11 - 10:24 Anketa

§sts111k # 3
Naujokas
Naujokas

sts111k





straipsnio nepamenu vogtu daiktu supirkimas ...pardavimas...
»11.11.11 - 12:45 Anketa Aplankyti tinklapį

§tadas91 # 4
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





pasikelk nutartį ir straipsnį sužinosi.
nes man nepavyko rasti 1998 m galiojusiame BK straipsnio su vogtų daiktų supirkimu, kitaip turėtų vadintis, bent jau pavadinimas.
»11.11.11 - 19:52 Anketa

§sts111k # 5
Naujokas
Naujokas

sts111k





281str.1d. baudziama laisves atemimu iki 2m. su bauda ar be jos baudos nuo 100mgl iki 500mgl. manau kad mgl tada buvo 100lt.......
»11.11.11 - 23:16 Anketa Aplankyti tinklapį

§tadas91 # 6
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





281 straipsnis. Nusikalstamu būdu gauto turto įgijimas arba realizavimas
Turto, gauto šio kodekso 105 straipsnio 8 punkte, 232(2), 234(1), 271–277, 312 straipsniuose numatytu būdu, įgijimas arba realizavimas –
baudžiamas laisvės atėmimu iki dvejų metų su bauda ar be baudos arba pataisos darbais iki dvejų metų, arba bauda.
tuo metu nustatytos senatys

90 straipsnis. Apkaltinamojo nuosprendžio vykdymo senatis
KEISTA:
1994 07 19 įstatymu Nr. I-551 (nuo 1995 01 01)
(Žin., 1994, Nr. 60-1182)

Apkaltinamasis nuosprendis nevykdomas, jeigu jis nebuvo įvykdytas per šiuos terminus, skaičiuojant nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos:
1) per trejus metus, – jeigu nuteista laisvės atėmimu ne daugiau kaip dvejiems metams arba bausme, nesusijusią su laisvės atėmimu;
2) per penkerius metus, – jeigu nuteista laisvės atėmimu ne daugiau kaip penkeriems metams;
3) per dešimt metų, – jeigu nuteista griežtesne bausme, negu laisvės atėmimas penkeriems metams.
Senaties eiga nutrūksta, jeigu nuteistasis vengia atlikti bausmę arba, prieš sueinant terminams, padaro naują nusikaltimą, už kurį teismas nubaudžia laisvės atėmimu ne mažiau kaip vieneriems metams. Padarius naują nusikaltimą, senatis pradedama skaičiuoti nuo jo padarymo momento, o jeigu buvo vengta atlikti bausmę, – nuo to momento, kai slapstęsis nuteistasis pats atvyko bausmės atlikti, arba nuo to momento, kai jis buvo sulaikytas. Tačiau apkaltinamasis nuosprendis negali būti vykdomas, jeigu nuo to laiko, kai jis buvo priimtas, praėjo penkiolika metų ir senatis nenutrūko dėl naujo nusikaltimo padarymo.
Klausimą dėl senaties taikymo asmeniui, nuteistam mirties bausme, sprendžia teismas. Jeigu teismas nepripažįsta esant galima taikyti senatį, mirties bausmė pakeičiama laisvės atėmimu.

iš esmės reikia kreiptis į teismą su prašymu taikyti senatį,
o antstolį galima apskųsti antstolių rūmams, kad suėjus senačiai jis toliau vykdo išieškojimą, nors pastaruosius metus nuo bylos išnagrinėjimo tu niekur nesislapstei....
»12.11.11 - 13:29 Anketa

§sts111k # 7
Naujokas
Naujokas

sts111k





DEKUI UZ KOONSULTACIJA.
»13.11.11 - 19:28 Anketa Aplankyti tinklapį

§tadas91 # 8
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Prašom.
Jeigu nesunku parašykit, kaip seksis.
»13.11.11 - 22:02 Anketa

§sts111k # 10
Naujokas
Naujokas

sts111k





kovo 12d bus nadrinejima byla kurioje antstolis praso mano bauda pakeisti i aresta, viesais darbais ar ja panaikinti kai bendravau su antstoliu jis sake kad 90proc bauda naikins suejus senaciai bet tam reikalui teko pasimti advokata o man skolos isjieskojima pradejo 2010m i anstoli kreipesi VMI klausimas nuo kad mokesciu inspekcija isjiesko teismo paskirtas baudas
»02.03.12 - 12:23 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.20597 sekundės -