DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : atsakykite skubiai 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1825: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  atsakykite skubiai


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, norejau paklausti, mano darbo surtartis buvo terminuota iki 2011-11-28. nuo 2011-10-29 iki 2011-11-24 buvau biuletenyje. atidirbau likusias dienas iki sutarties pasibaigimo tvarkingai. taciau atejus pasirasyti dokumentu, man panosej pakiso atsiskaitymo lapeli, kuriame pasirodo as dar likau skolinga darbdaviui virs 100lt. argumentavo tuo, kad pradejus dirbt, buvau siunciama i kursus, kuriu kaina730lt. taciau sutarty aiskiai parasyta, kad atleidus darbuotoja, del darbuotojo kaltes, tokiu atveju turiu kompensuot darbdaviui kursu apmokejima, taciau kaip gaunasi, juk ne as savo nhoru isejau is darbo, o pasibaige sutartis, butu pratese, as dirbciau. o db is manes atskaito visa sia suma. ar tai legalu? ar galiu reikalauti is darbdavio ismoket man priklausancius pinigus?
»01.12.11 - 14:45

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





ar tai legalu? Greičiausiai toks reikalavimas yra teisiškai pagrįstas.
Ar gali atskaityti visus jūsų uždirbtus pinigus be jūsų sutikimo iš algos, tai būtų greičiausiai neteisėta ir prieštarautu protingumo kriterijui ir skolininko teisėms įtvirtintoms CPK.
»02.12.11 - 00:47 Anketa

§Nerija # 3
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Tokie darbdavio veiksmai neteisėti, galite kreiptis į darbo inspekciją, o jeigu ji nepadėtų, tuomet į teismą. tačiau manau, kad pakaks ir darbo inspekcijos, nes jos darbuotojai turi pakankamai galių darbdavį įpareigoti su jumis atsiskaityti.
»02.12.11 - 16:42 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.2263 sekundės -