Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : Rovė dantį, sulaužė žandikaulį 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1274: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Pasiūlymai ir pastebėjimai

     ≡  Rovė dantį, sulaužė žandikaulį


  
  Atspausdinti temą 

§asmuo # 1
Naujokas
Naujokas

asmuo





Laba diena,
Prašau pagalbos!
Kreipiausi pas odontologą-burnos chirurgą, VĮ resp. ligoninę, konsultacijos dėl skausmingų dantų. Jis paaiškino, kad reikia rauti retinuotą 8 dantį, jei nepadės, tai ir 6 dantį. Raunant lūžo žandikaulis. Gydytojas nepaaiškino man apie galimas koplikacijas.Trumpiau-nepaaiškino nieko, nepasidomėjo ar aš alergiškas kokiems vaistams, kokiomis ligomis sirgęs ir nedavė niekur pasirašyti t.t. Neguldė į stacionarą, bet pasiuntė pas šeimos gyd. dėl nedarbingumo lapelio darbo biržai. Paskyrė vizitą po 3dienų į savo privačią kliniką, po to dar už savaitės vėl atvykti į privačią kliniką. Niekur mano nusiskundimų nefiksavo. Praėjus 2 savaitėm apsilankiau pas chirurgą ligoninėje ir paklausiau - ar tai jo kaltė, kad lūžo žandikaulis. Tada jis pasipiktino ir atsisakė toliau mane gydyti, išrašė siuntimą į stomatologinę polikliniką. Dar liepė atbuline data pasirašyti „PACIENTO SUTIKIMAS CHIRURGINEI OPERACIJAI AR INVAZINEI PROCEDŪRAI“. Aš atsisakiau pasirašyti. Med. Kortelėje yra įrašų ištaisymai. Pasiėmęs med. Kortelę kreipiausi į ligoninės administraciją, kad padarytų med.kortelės ir man išduotų dokumentų kopijas ir patvirtintų, nes įrašai ir juose buvo skirtingi.
Tada kreipiausi į savivaldybę Pirminės teisinės pagalbos. Mane pasiuntė į antrinę teisinę pagalbą. O ten advokatas pradėjo man aiškinti, kad nepadaryti dar jokie pirmi žingsniai ir jis negali man padėti. Pasiūlė parašyti „raštą“ gydymo įstaigai, kad „išprovokuoti“ ją atsakymui arba tiesiog kreiptis i ligoninės draudėjus, nes jei įvykis draudiminis, tai susitarsite. Aš jam aiškinu, kad juristas jis, o ne aš ir mano manymu skundą surašyti turėtų jis. Nieko nesupratęs išėjau. Ką man toliau daryti, lūžęs žandikaulis nesugijo per mėnesį, nes nebuvo tvarkomi įtvarai, o dabar konsultavaus Vilniuje (siuntė stomatologas iš poliklinikos, nes lūžius pas mus gydo tik tas chirurgas iš ligoninės-jis yra vienintelis), reikalinga operacija žandikauliui fiksuoti.
Korupcija visur....
Kokiu pagrindu chirurgas galėjo atsisakyti toliau mane gydyti (neskaitant visų aukščiau aprašytų pažeidimų...).
Advokatas nesuteikė man pagalbos.
Ir kaip man dabar toliau elgtis???
»09.01.12 - 00:57 Anketa

Svetys # 2








pirmiausiai kreipiates i gydymo istaiga ir pareikalaujate jums atlyginti zala tiek turtine tiek neturtine, jei per 5 darbo dienas netenkina jusu skundo tada kreipiates i Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisija, Vilniaus g. 33, LT-01506 Vilnius
»09.01.12 - 10:59

§asmuo # 3
Naujokas
Naujokas

asmuo





ogisas,
Citata:

pirmiausiai kreipiates i gydymo istaiga ir pareikalaujate jums atlyginti zala tiek turtine tiek neturtine, jei per 5 darbo dienas netenkina jusu skundo tada kreipiates i Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisija, Vilniaus g. 33, LT-01506 Vilnius

Ar ne per 20 d.d. gydymo įstaiga turi išnagrinėti skundą? Kas tiksliai žinote,per kokį terminą turi išnagrinėti skundą, nes jau ne pirmą kartą randu, kad per 5d.d. ir per 20d.d.?
Dėkoju visiems.
»09.01.12 - 17:55 Anketa

Svetys # 4








5
»11.01.12 - 08:15

§asmuo # 5
Naujokas
Naujokas

asmuo





Sveikatos priežiūros įstaiga, gavusi
paciento skundą, privalo jį išnagrinėti ir raštu pranešti pacientui
nagrinėjimo rezultatus ne vėliau kaip per 20 darbo dienų (Paciento teisę
skųsti reglamentuoja Įstatymo 23 strapsnis).
http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=1073&forum=5#2644
»07.02.12 - 16:30 Anketa

Svetys # 6








per 20 d.d. turi atsakyti kai nagrinejami skundai nesusije su zalos atlyginimu, pagal PACIENTŲ TEISIŲ IR ŽALOS SVEIKATAI ATLYGINIMO ĮSTATYMo 23 str.
»14.03.12 - 16:04

§tadas91 # 7
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





23 straipsnyje nenurodyta, kad dėl zalos atlyginimo, o tame įstatyme aš tai neradau kito straipsnio kur kitokius terminus nurodytų ...
»14.03.12 - 17:05 Anketa

Svetys # 8








23 straipsnis. Teisė skųstis
1. Šis straipsnis nustato pacientų skundų, nesusijusių su
žalos atlyginimu, pateikimo ir nagrinėjimo tvarką.
manau cia pakankamai aiskiai nurodyta
»16.03.12 - 07:35
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.21969 sekundės -