Vyro smurtas-vyras padave i skyrybas ir meluoja - ? : ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Vyro smurtas-vyras padave i skyrybas ir meluoja - ? 

Svetainės meniu


Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1051: Svečiai
#3: Vartotojai
#5678: Registruoti vartotojai

# Daryla
# top-10
# Carramidami


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Vyro smurtas-vyras padave i skyrybas ir meluoja - ?


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Sveiki,
su vyru susituoke 20 metu, puse sio laiko kentejau smurta seimoje (policijos isikisimas tik 2 kartus, viena lietuvoje kita k. uzsienyje), pries 6 metus isvaiavau uzdarbiauti pinigus i anglija, siunciau pinigus vyrui ir tuo metu nepilnametei dukrai. Vyras turedamas alkoholiniu problemu pinigus svaiste belekur, smurtavo pries dukra ir remonto beveik nedare. po keliu metu atsiveziau ji i anglija, suradau darba, gyvenome vel kartu. Po vieno smurtavimo issikrausciau ir dabar JIS padave i teisma del skyrubu ir turto dalybu. Buto nori viso ir kaltina kad isvaziavau ir palikau seima ir primelavo kad uzdirba po 2000 i menesi nors uzdibdavo koki 800, ir atseit is to uzmokescio viska islaike. Butas kuriam gyvenome buvo pirktas is mano vieno kambario buto ir mano motinos dovanotu 1000$.
Ar galiu remdamasi giminaiciu, dukros parodymais ir pavyzdiui cekiais uz pirktus daiktus (virtuves komplaktas, telefonas,televizorius? ), ar tuo kad kiekviena vasara atsivezdavau dukra i anglija padirbeti (yra darbo sutartis ir pan.) irodyti teismui kad vyras ir jo papirkta giminaite (kuriai akivaizdziai sumokejo pinigu) liudinike meluoja , ir gauti buta , ar bent jau dali buto (jis nori viska atimti) ? Prasau gal galite pasakyti kokie dar irodymai butu pakankamai svarus kad teismas suprastu kad vyras meluoja del visko? Taip pat vyras is regitros isregistravo masinas pries paduodamas i teisma, ar galima bus susigrazinti pinigus is jo uz toki poelgi?
Siuo metu abu gyvename anglijoje.
:-x
»16.01.12 - 15:19

§Nerija # 2
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija

Esu nustebusi, kad Jūs dirbdame Anglijoje, neužsidirbote profesionaliai teisininko konsultacijai ir atstovavimui. manau, kad Jums vienai pravesti bylą būtų sudėtinga, o Jus atstovaujantis teisininkas šias aplinkybespadėtų įrodyti. jeigu Jūs siuntėte pinigus, tai galite gauti šiuos duomenis iš banko, tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje. Jūs turite teisę į pusę užgyvento turto, tačiau jeigu turite duomenis, kad butas buvo nupirktas už lėšas, pardavus Jūsų turėtą asmeninį turtą ir turint įrodymus apie dovanotus pinigyus, galite bandyti įrodinėti, kad tai yra Jūsų asmeninė nuosavybė arba visas turtas, arba jo dalis. Tokiu atveju teismas dalintų tik tą dalį, kuri nebūtų pripažinta Jūsų asmeine. jeigu sutuoktinis pardavė turtą Jums nežinant, Jūs galite šiuos sandorius ginčyti per metus laiko, arba reikalauti kompensacijos, tačiau turite įrodyti šio turto vertę. Santuokoje įgyti daiktai yra bendra jungtinė sutuoktinių nuosavybė, nebent Jūs įrodinėtumėte, kad jie įgyti, jau Jums gyvenant atskirai ir prašytumėte taikyti šias pasekmes.
»17.01.12 - 05:59 Anketa
  Atspausdinti temą 

Panašios temos
      Tema / Autorius Atnaujinimai Atsakymai Peržiūrėta
® Vaiku teises padave I teisma del tevu valdzios apribojimo ka
Egle
21.10.17 14:29
01841
® Vyro pavardės keitimas moters pavarde po santuokos
Svetys
10.12.14 00:54
02713
® Neišsiskyręs sutuoktinis prieš skyrybas išparduoda bend
Svetys
26.01.14 12:41
12366
® vyro pavardes pasirinkimas kai galune -a
Svetys
30.06.13 22:22
15692
® vyro ikivedybinės skolos išieškojimas iš žmonos pajamų
Svetys
29.03.13 23:56
13770
   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.10873 sekundės -