CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Susimokėjau antstoliui, areštas vis dar lieka 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#703: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Susimokėjau antstoliui, areštas vis dar lieka


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, gavau 1000lt baudą už KET pažeidimą. Laiku nesusimokėjau, atidavė antstoliams. Po kelių mėnesių mano sąskaitose atsirado -1000lt. Du mėnesius negalėjau susimokėti, (esu studentas). Pradėjau dirbti, gavau pirmą darbo užmokestį į vieną iš sąskaitų, anstolis nurijo savo 1000lt, minusas dingo. Maniau, kad atsiskaičiau. Paskambinus į antstolio kontorą man paaiškino, kad dabar turiu laukti laiško (savaitė, gal ilgiau), kuriama bus nurodyta, kiek aš dar vykdymo išlaidų turiu susimokėti, ir tik tada man panaikins areštus nuo kitų sąskaitų. Ar čia viskas normau, ar neturėjo iš karto vykdymo išlaidų paskaičiuoti ? Kodėl man negali nuimti arešto nuo kitų sąskaitų, jei skolą jau grąžinau ? Be to, ar normalu, kad taip nei karto ir negavau jokio pranešimo iš anstolio. Man LABAI reikia, kad nuimtų arešta nuo vienos iš mano sąskaitų. Jau ir taip du mėnesius kankinuosi, dabar dar neišku, kiek reiks laukti. Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją ar patarimus.
»09.05.13 - 17:00

§agota # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

agota





Kaip ir už ką skaičiuojamos vykdymo išlaidos?

Sprendimo vykdymo išlaidos pradedamos skaičiuoti iš karto po to, kai vykdomasis raštas pateikiamas antstoliui. Galutinė mokėtinų išlaidų suma priklauso nuo atliktų procesinių veiksmų kiekio ir sudėtingumo - kuo daugiau veiksmų tenka atlikti antstoliui, tuo didesnės susidaro vykdymo išlaidos.

Jeigu vykdomasis raštas jau pateiktas antstoliui, patartina kuo skubiau susimokėti skolą ir pradiniame išieškojimo etape susidariusias vykdymo išlaidas, o jei sumokėti iš karto nėra galimybės, reikėtų tartis su išieškotoju ir antstoliu dėl skolos mokėjimo dalimis ir suteikti antstoliui visą informaciją apie savo turtinę padėtį.

Civilinio proceso kodekso 609 straipsnyje yra įtvirtinta, kad vykdymo išlaidos sudaro:
1) vykdomosios bylos administravimo išlaidos, kurios būtinos kiekvienoje vykdomojoje byloje privalomiems veiksmams atlikti;
2) vykdomosios bylos administravimo papildomos išlaidos, patiriamos atliekant atskirus veiksmus konkrečioje vykdomojoje byloje;
3) atlygis antstoliui už įstatymų nustatytų vykdomųjų dokumentų vykdymą, faktinių aplinkybių konstatavimą teismo pavedimu, dokumentų perdavimą ir įteikimą teismo pavedimu.

Vykdymo išlaidų dydį, apskaičiavimo ir apmokėjimo tvarką nustato teisingumo ministro įsakymu patvirtinta Sprendimų vykdymo instrukcija. Sprendimų vykdymo instrukcijoje yra nustatyti vykdymo išlaidų ir atlygio antstoliui dydžiai pagal vykdomųjų dokumentų kategorijas.

Detalūs vykdymo išlaidų ir atlygio antstoliui dydžiai surašyti Sprendimų vykdymo instrukcijos 1, 2 ir 3 lentelėse. Šiose lentelėse nustatyti vykdymo išlaidų dydžiai nurodyti įskaitant visus privalomus mokesčius.

Daugiau info :http://www.antstoliurumai.lt/index.php/pageid/1057/articlepage/0/articleid/826


Banko sąskaitų ir turto arešto klausimus gali išspręsti tik teismas.

Prieš kreipiantis į teismą, svarbu pasirūpinti įrodymais, kad skola tikrai yra sumokėta.
»13.05.13 - 14:08 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.16841 sekundės -