CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : DĖL PASKOLOS KREDITO UNIJOJE 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2463: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  DĖL PASKOLOS KREDITO UNIJOJE


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki. Norėčiau, d suteiktumėte išsamią informaciją apie Kredito unijų teises skolinino atžvilgiu bei skolininko teisines pasekmes dėl paskolos sutarties nevykdymo. 2011 m. gruodžio mėnesyje vienoje Kredito unijoje esu gavusi vartojimo paskolą 35 000 litų, įnešant 4000 litų avansinį mokestį, sutarties terminas 3 metai. Sutarties sąlyga: kiekvieną mėnesį mokama 500 litų palūkanų sumauž gautą paskolą, o pasibaigus sutarties terminui grąžinti visą paskolintą sumą. Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms ( esant neišmokėtoms paskoloms kituose bankuose, sumažėjus gaunamoms pjamoms ir kt aplinkybėms) jau 6 mėnesiai kaip nemoku palūkanų po 500 litų. Kredito unijos įgalioto atstovo prašiau leisti nemokėtas palūkanas grąžinti dalimis ar atidėti jų mokėjimą tam tikram terminui, tačiau pastarasis nesutiko ir teigė kreipsis į teismą. Kaip aš supratau dėl sutarties nutraukimo. Ar turi teisę nutraukti sutartį ar gali kreiptis į teismą tik dėl nemokėtų palūkanų? jeigu kreipsis į teismą dėl visos paskolos sutarties ar galėčiau teimo ar Kredito unijos prašyti įsiskolinimą išdėstyti dalimis, pvz po 600 litų į mėnesį? ar teismas tenkintų tokį prašymą?kadangi labai nenoriu, kad mano dokumentai pasiektų anstolių kontorą. Taip pat norėčiau, kad išsamiau paaiškintumėte apie anstolių kontoros darbą, jeigu jau taip nutiks, kad vis dėl to mano dokumentai bus perduoti, kokios teisinės pasekmės išliks ateičiai tarkim ateityje anstoliams išmokėjus įsikolinimą ir norint gauti paskolą kitame banke? ar tai jau išlieka " juoda dėmė " visam laikui, kad buvau perduota anstolių kontorai, ar tik kuriam nors terminui? taip pat norėčiau sužinoti ar yra tokia galimybė, kad pats skolininkas anstolių kontorai pateiktų iš savo darbovietės pažymą apie gaunamą atlyginimą? nes kiek žinau, anstolių kontora raštu kreipiasi į skolininko darbovietę, kad ši pateiktų pažymą apie gaunamas pajamas. Dėkoju už atsakymą.
»22.05.13 - 15:02

Svetys # 2








Čia rasite informacijos https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0CFYQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.mruni.eu%2Fmru_lt_dokumentai%2Fkatedros%2Fbankininkystes_ir_investiciju_katedra%2F2007m%2Fpaskaitos%2F9.%2520PASKOLU%2520SUTARTYS.DOC&ei=5d75UtegKqTZ4AT6zICAAQ&usg=AFQjCNFevLhabqV4dmJyGOvOqiNTGSwxyg&cad=rja
»11.02.14 - 10:30
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.23308 sekundės -