ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : patarkite del moralines zalos prisiteisimo 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#127: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  patarkite del moralines zalos prisiteisimo


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Yra štai tokia situacija: savaitgalį grįžome į kaimą pas tėvus pailsėti, su vaikinuu, jo broliu ir brolio draugu nuvažiavome pažvejoti. Kai sutemo susiruošėme namo, tačiau pakeliui draugas užsuko pas savo vaikystės kaimyną ir draugą į tame kaime esantį garažą-autoservisą, kuriame tas draugas taiso mašinas. Kieme buvo pilna mašinų ir draugas norėdamas apsisukti užkliuvo kažkokią klientui ruošiamą mašiną (kuri buvo dar tik nušpakliuota, bet nenudažyta). Tačiau vaikinui (ir nei vienam iš mūsų) net nespėjus išlipti atbėgo tas draugas, dirbantis tame garaže, prasidarė mašinos durelės, puolė mušti mano vaikiną, šaukti, kad jį užmuš ir pan. Negana to, man sėdint mašinoj puolė spardyti langus, lempas, pasiėmė geležini vamzdį, sutrankė priekinį stiklą, nors ir vaikino vaikystės draugas, bet susišnekėtio nėjo, buvo kaip nenormalus, todėl vaikinas norėjo važiuoti šalin, bet kad to nepradarytų buvo pradurtos visos keturios padangos. Buvo iškart pasakyta, jog 10000 lt sumokėt, kitą dieną jau reikalavo 4000 ir +1000 jei mašiną pasiimti norim, nes žadėjo ją į metalo laužą išvest. Mašina mano pirkta (už mano tėvų pinius), bet kol neišsilaikiau teisių ją vairuodavo mano vaikinas. Blogiausia, kad mašinos savininkas užsienyje, rimtos pirkimo-pardavimo sutarties (su notaru) taip ir nespėjom padaryti, nes mašinos kaina nedidelė (kainavo 1200 Lt). Bet svarbiausia, jog aš laukiuosi, buvau pas gydytoją, neštumas lyg ir normaliai vystosi,bet yra neaiškumų, reikia laukti porą savaičių, bet po tokių stresų gali būti visokių pasekmių, nes man buvo šokas, juolab, kad nesenai buvau patyrus persileidimą ir mano neštumo rizika gana didelė. Dar ir dabar nemiegu, bijau miegot, nes iskart kosmarus sapnuoju. Be to, mašinos nežada grąžinti, į kalbas neina nei su manim nei su vaikinu, o aš į miestą, pas gydytojus ir visur turiu važinėtis su autobusu, arba vaikščioti pėščiomis. Žinau, reikėjo kviesti policiją, bet vaikystės draugas, tėvai iki šiol kaimynai, atrodė, atlėgs nervai ir bus galima normaliai pasikalbėti. Kartu su juo buvo daug jo draugų (nežinau ką jie veikė tame garaže, nes garažas yra jo motinos, o jis įregistruotas tik kaip darbuotojas). Be to, jis turi draugų tarp Šilutės policininkų

Taigi, situacija gana sudėtinga. Gal galite patarti, ką turėčiau daryti? Nes rankų nuleisti neketinu, visgi, didžiausia žala ne kiek man, bet mano dar negimusiam vaikeliui ir niekas neturi teisės taip elgtis:nei svetimo turto niokoti, nei pulti muštis, sukelti tokio streso. Užkliuvo tą mašiną, bet reikėjo priėjus kalbėti, tartis, o ne pulti iškart. Mano vaikinas mechanikas taip pat, taigi žino, jog nuostolis daugiausiai 1000 Lt. vertas. Bet sunkiai ką įrodyti, nes policijos jis ir nekvietė, o tą nubraižymą jau baigia sutvarkyti, nebent turi nusifotografavęs.
»10.07.13 - 13:50

§nanunanas # 2
Naujokas
Naujokas

nanunanas





Pirmiausia tokiais atvėjais reikia kviesti policiją o ne stebėt kaip niokojamas jūsų turtas. Būtų atlyginęs jisai visą žalą tiek padaryta mašinai, tiek moralinę padaryta Jums.
»07.08.13 - 11:15 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.11965 sekundės -