CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : greito kredito skola 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1754: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  greito kredito skola


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena, internete radau informaciją apie tai, kad teikiate nemokamo konsultavimo paslaugą, norėčiau ja pasinaudoti. Kreipiuosi į Jus su tokia problema (turbūt kaip ir kas dešimtas Lietuvos pilietis), pasiėmiau greitąjį kreditą, laiku jo negražinau dėl tam tikrų asmeninių priežasčių: santuoka, neštumas, pasikeitusi materialinė padėtis. Aš visiškai sutinku su tuo kad prisiėmusi įsipareigojimus turiu juos įvykdyti, tai ir stengiuosi daryti, pervesdama kas mėnesį bent po 30-50lt., tačiau vis sulaukiu grasinimų apie perdavimą į teismą, bei antstoliams. Tai gi klausimas kokios papildomos išlaidos man gresia? kiek teko girdėti antstoliams galėsiu mokėti tuos pačius 50 lt, nes mano pajamas sudaro tik socialinė pašalpa, bei vaiku pinigai (ismoka vaikui), kuriu antstoliai neturi teises nuoskaiciuoti. Aišku po teismo ir antstoliu skola išaugtu, bet ar tikrai galėsiu atstoliams moketi tiek kiek išgaliu? ar bus blokuojama saskaita i kuria gaunu pašalpą? Ar teismas gali atsižvelgti ir į mano padėtį ar tik vadovausis sutartimi kuria sudariau su greitojo kredito bendrovę? ar atsižvelgs į tai kad moku kad ir mažai, bet vistiek stengiuosi išsimokėti, tačiau bėda tame kad delspinigiai auga greičiau nei speju padengti bent dali kredito. Patarkite
»25.07.13 - 14:47

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





http://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=3483&forum=3#8183
»18.09.13 - 15:31 Anketa

§tadas91 # 3
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki .
Sąskaita gali būti blokuojama, tačiau antstolis turi leisti nuimti iš tos sąskaitos soc. pašalpas.
»18.09.13 - 15:32 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.18219 sekundės -