Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : apgauta mamos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#434: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Pasiūlymai ir pastebėjimai

     ≡  apgauta mamos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki. Reikia pagalbos patarimo! Situacija sudetinga ir ilgas pasakojimas.
O buvo taip...
Gyveno mociute, turejo vieno kambario buta. Sugalvojo padaryti anukei gera po mirties palikti buta. Parase testamenta. Praejo keli metai pasijuto vienisa. Nusprende buta parduoti ir pasiule anukei pirkti nameli, kad jame butu ir jai vietos. Taip ir padarem.
Nusipirkom nameli lusnele... Pirma klaida(kaip dabar paaiskejo) ta nameli pirko ne anukes vardu, jau tos mociutes dukros vardu (na tada galvojom nieko tokio, juk tos mociutes dukra tos anukes mama), pasirodo klydom.... Mociute tam namelyje neisgyveno ne metu.
Ta nameli lusnele tvarke ir ji paversti namu bande ta anuke ir jos vyras. Tam nameliui ir pamatus nameliui ir pamatus naujus liet reikejo, visus namelio kampus su donkratu reikejo, gridis najas betonavo, kai kuriuos rastus supuvusius blokeliais keite,sienas senas grove naujas state, langus keite, cemtralini pastate,laminata dejo... Na ir t,t.
Jokio rastisko popieriuko nebuvo parase kad ji tvarko puoseleja. Juk mama dukrai pasake namas jusu vaikai tvarkykites darykites juk sau ir savo vaikams ji statot . Bet... Aptemo mamai protas... Nepraejo po mociutes mirties nei puse metu ji pareiske kad namas neju, kraukites daiktus as ji parduodu...
Tame namelyje registruoti 3mazameciai ir anuke, vyras ne. Tas namas pirktas santuokos metu gainasi jungtinis vuro ir zmpnos turtas. Tai dar truputi anuke buvo rami (tetis ja ramino ,kad sutikimo parduoti namo neduos) . Taciau mama, supyko ir padave teti skyrybom.
Tai visas ju turtas jau eina per puse. Bandem tartis graziuoju, deja principinga ta mama. Nori daug. Nesigauna tartis.
Mano klausimai:
1. Kokiom priemonem irodyti, kad mes ta nameli tvarke?
2. Kaip uzginciti isregostravima ir mazameciu vaiku iskeldinima i gatve(kitu namu neturim)?
3. Kokiu mae galim imtis teisiniu priemoniu pries mama?
4. Ar padetu kaimynu liudijimai zmoniu parasai kurie paliudytu musu darba prie to namelio?
5. Ir isvis ar sita visa situaciaja jau tai anikei beviltiska ar dar yra vilties?
Aciu uz patarimus ir atsakus
»28.07.13 - 00:32

§Marsas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Marsas





Laba diena,

1. Civilinio proceso kodekso 177 straipsnis numato, kad įrodymai civilinėje byloje yra bet kokie faktiniai duomenys, kuriais remdamasis teismas įstatymų nustatyta tvarka konstatuoja, kad yra aplinkybių, pagrindžiančių šalių reikalavimus ir atsikirtimus, ir kitokių aplinkybių, turinčių reikšmės bylai teisingai išspręsti, arba kad jų nėra. Faktiniai duomenys nustatomi šiomis priemonėmis: šalių ir trečiųjų asmenų (tiesiogiai ar per atstovus) paaiškinimais, liudytojų parodymais, rašytiniais įrodymais, daiktiniais įrodymais, apžiūrų protokolais, ekspertų išvadomis, nuotraukomis, vaizdo ir garso įrašais, padarytais nepažeidžiant įstatymų, ir kitomis įrodinėjimo priemonėmis.

2. Manau, tai sudėtinga. Nebent būtų sudaryta nuomos sutartis ir pan.

3. Kreiptis į teismą. Praverstų advokato pagalba, jo patarimai.

4. Taip, bet, mano manymu, vien liudytojų parodymų nepakaktų.

5. Reikia tikėti, kad vilties visada yra. Manau turėtumėte kreiptis į teisės specialistą (pvz., advokatą), kad šis įsigilintų į situaciją, atliktų teisės aktų analizę ir padarytų išvadas ar šioje situacijoje galima jums padėti.


Mano manymu, šioje situacijoje galima taikyti Civilinio kodekso 6.233 straipsnį, kuris numato išlaidų atlyginimą tvarkant kito asmens reikalus ir reikalauti atlyginti patirtas išlaidas:

1. Jeigu asmuo kito asmens reikalus tvarkė teisingai ir tai atitiko pastarojo interesus, tai visos atsiradusios prievolės tampa privalomos asmeniui, kurio reikalai buvo tvarkomi. Be to, asmeniui, tvarkiusiam kito asmens reikalus, pastarasis turi atlyginti visas turėtas naudingas ir būtinas išlaidas bei dėl reikalų tvarkymo patirtus nuostolius nepaisant to, ar toks reikalų tvarkymas davė laukiamų rezultatų.
2. Šio kodekso 6.230 straipsnio 1 dalyje numatytais atvejais turėtos išlaidos neatlyginamos.
3. Šio kodekso 6.231 straipsnyje numatytais atvejais visada galima reikalauti išlaidų atlyginimo.
4. Jeigu kito asmens reikalų tvarkymas pastarajam davė teigiamų rezultatų, tai reikalus tvarkęs asmuo turi teisę į atlyginimą. Jeigu šalys nesusitaria, atlyginimo dydį nustato teismas, atsižvelgdamas į konkrečias bylos aplinkybes ir vadovaudamasis teisingumo, protingumo bei sąžiningumo kriterijais.
5. Išlaidos ar nuostoliai, turėti asmens po to, kai jis tvarkė kito asmens reikalus gavęs pastarojo sutikimą, atlyginami pagal atitinkamos sutarčių rūšies taisykles.


Pateikiama informacija yra rekomendacinio pobūdžio. Tai asmeninė autoriaus nuomonė, kuri nebūtinai yra teisinga.
»30.07.13 - 12:45 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.16839 sekundės -