ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Autoivykio zalos atlyginimas nesant kaltininkui 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5573: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Autoivykio zalos atlyginimas nesant kaltininkui


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Jeigu tiriant autoivyki, policijos pareigunai netinkamai nubraize eismo ivykio schema, kuri neatitinka istatymuose numatytu reikalavimu, ja remiantis prieme du nutarimus kad as kaltas (suintersuoti manomai del gauto $$$ atlyginimo is kitos puses), taciau teismas abu nutarimus panaikino, byla mano atzvilgiu nutrauke, pripazino pareigunu klaidas sudarant schema, tiriant administracine byla. Autoivykio kaltininkas turi buti pripazintas, o mano atveju siuo metu niekas nepripazintas, nes mano kalte panaikinta, o kitos puses net nebandyta irodinet.
1. Kokie mano tolimesni veiksmai turetu buti?
2. Kas ismokes patirta zala (t.y. auto sugadinimas, neturtine zala - vaiko sveikatos lengvas sutrikdymas)?
3. Kas kompensuos bylinejimosi islaidas siekiant panaikinti policijos priimtus nutarimus. Skundem policijos nutarima, tai islaidas del neteiseto sprendimo turetu kompensuoti valstybe? atskiru skudo padavimu i teisma? gal zinote kokius norminius aktus tai numatancius galeciau pasiskaityti??
Kiti Jusu patarimai... Aciu!
»07.08.13 - 16:04

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Apskųsti policininkų veiksmus jų vadovybei, po to del netinkamo veikimo kreiptis del zalos.atlyginimo is valstybes. Beabeho tai priklauso ir nuo papildomo tyrimo metu nustatytų aplinkybių.
»08.09.13 - 13:13 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.26444 sekundės -