ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Del vaiko biologinio tevo pripazinimo 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#592: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Del vaiko biologinio tevo pripazinimo


  
  Atspausdinti temą 

§tadas91 # 3
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Daugiau informacijos http://www.teisesgidas.lt/modules/xoopsfaq/index_cat_id_1.html#3
»10.09.14 - 16:33 Anketa

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki,
jeigu jūs įtariate, kad esate vaiko tėvas, tuomet turite teisą kreiptis į teismą dėl tėvystės nuginčijimo ir tėvystės nustatymo, kad jūs esate vaiko tėvas.
Dėl pavardės keitimo, jeigu mama su tėvu nesutaria, kokia vaiko pavardė turi būti, tuomet vaiko pavardė lieka tokia, kokia buvo jam gimus. Mamos sutikimo dėl pavardės keitimo nereikia, jeigu mamos teisės į vaiką yra apribotos.
»10.09.14 - 16:32 Anketa

Svetys # 1








Sveiki norejau paklausti, busima mano viako mama nescia 6men. Ar galeciau per teisma isreikalauti kad gimus vaikui ant gimimo liudijimo buciau nurodytas kaip vaiko tevas. Ar butu imanoma isreikalauti kad gimus vaikui jo pavarde butu jo mamos mergautine o ne busimo patevio. Ir kokias teises galiu tureti i vaiko auklejima ir matyma jei motina neleidzia man jai nei padeti, nei neleis matytis su vaiku. As siuo metu esu uzsienije o jinai lietuvoje. Aciu lauksiu atsakymo
»29.04.14 - 10:24
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.15939 sekundės -