CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : antstoliu veikla 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#932: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  antstoliu veikla


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, uzpuole mane antstole, nesu teisininkas ir nezinau ar ji tai padare teisetai. 2014.09.26 d. gavau laiska is prienu rajono apylinkes teismo del priimto baudziamojo isakymo. Baudziamasis isakymas buvo priimtas 2014.09.08 d. Lapelyje del baudos sumokejimo rasoma: "..., isaiskiname, kad jus galite savanoriskai sumoketi jums skirta bauda i Kauno apskrities VMI saskaita iki 2014-11-26 ir pateikti teismo rastines tarnautojui pinigu inesimo kvita. Nustatytu laiku nesumokejus baudos, vykdomasis rastas del priverstinio baudos isieskojimo bus issiustas vykdyti antstoliu kontorai."
siek tiek skaiciu (saskaitos numeriu), bet zodziai butent tokie. 2014.10.14 d. gavau laiska is antstoliu kontoros: "patvarkymas priimti vykdomaji dokumenta vykdyti 2014-10-01 d." Bauda jau zenkliai padidejusi. Klausimas: ar galiu as susimoketi bauda iki 2014.11.26 d, pats ir savanoriskai (as butent taip ir padarysiu) ar man reikalingi antstoliu raginimai (zinoma mokami raginimai)? Jei sie antstoliu veiksmai neteiseti, kaip man elgtis toliau. Su antstole as nesutarimu turiu, niekaip neprisiprasau graziuoju leisti susitarti ir sumoketi suma ieskovui tad ir nemoku jau sekmingai 9 metai, bet del tokiu savo veiksmu as turiu savu priezasciu, o sioje situacijoje bauda as noriu sumoketi ir del to net nesigincysiu tik noriu sumoketi man skirta bauda be jokio priedeliu. Gal galite patarti kaip elgtis sioje situacijoje? Man atrodo antstoles veiksmai neteiseti, nes nepraejo terminas per kuri as turiu susimoketi bauda. Suma nemaza, bandau surinkti, jau surinkau, bet ir vel padidino. :-( Busiu dekingas uz informacija.
»14.10.14 - 20:49

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki,
siūlau kreiptis su pretenzija į antstolį, kadngi jums raginimos sumokėti skolą neturėjo, jeigu dar nesuėjęs baudos sumokėjimo terminas.
http://www.teisesgidas.lt/modules/xoopsfaq/index.php?cat_id=17
»11.11.14 - 02:28 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.15593 sekundės -