CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : ka daryt su tokia keista skola? 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1101: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  ka daryt su tokia keista skola?


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, gavau is teismo ieskini , kad siuksliu isvezimo imone is manes reikalauja padengti isiskolinima nuo 2006 metu iki 2013 metu (apie 1600lt suma), ieskinyje prideje kopija sutarties kopija kurioje neva mano parasas ir asmens kodas. As jos tikrai nepasirasinejau ir tuo adresu kuriuo nurodyta siuksliu isvezimo paslaugos teikimas, negyvenau. Tuo adresu buvo registruotas tik mano buves vyras . mes kartu gyvenome pas mano tevus kitame mieste, , paskui issiskyreme ir tikra ne graziuoju budu. Kai vyko skyrybos sutuoktinis procese nedalyvavo,kadangi jokiu isipareigojimu ir jokioms imonems neturejau. Tai ir nesidomejau Ar galejo buti kokios nors saskaitos mano vardu, nes tikrai tokiu neturejau. O siu metu spalio menesi gaunu pateikta ieskini apmoketi isiskolinima uz paslauga kurios as neturejau ir negalejau tureti. As pati dirbu islaikau viena vaikus , nuomuojuos buta, alimentu is buvusio sutuoktinio negaunam tik valstybinius . Absoliuciai jokio itarimo , kad kazkas panasaus gaaletu ivykti. Ar taip isvis gali buti? Ar imanoma kazka padaryti tokioje situacijoje?
»30.10.14 - 18:09

§tadas91 # 2
Kandidantas į intelektinius rėmėjus
Kandidantas į intelektinius rėmėjus

tadas91





Sveiki,
reikalaukite taikyti senaties terminus,
pateikite įrodymus, kad kitame mieste mokėjote už šiukšles, kur ir gyvenote.
Dėl dokumento suklastojimo galite kreiptis į prokurtaūtrą dėl dokumento suklastojimo.
»11.11.14 - 01:20 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 2.08373 sekundės -