ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Alimentų indeksacija 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1350: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Alimentų indeksacija


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Geros dienos visiems!
Prašau patarimo. Prieš du metus buvau pripažintas dalinai nedarbingu. Teko savo noru išeiti iš darbo. Apie 10 metų esu išsiskyręs ir visą tą laiką sąžiningai laiku mokėjau teismo paskirtus alimentus sūnui, kuris gyvena su mama. Neseniai gavau iš antstolio laišką, kuriame iš manęs reikalaujama sumokėti skolą, susidariusią nuo 2008m. vidurio. Apie alimentų indeksaciją pirmą kartą sužinojau iš šio laiško. Patarkit prašau, ar žmogus, patekęs į tokią padėtį, turi kokias nors teises? Ar tik pareigas... išmanyti visus teisinius dokumentus, stebėti visus pakeitimus juose, pageidautina turėti teisinį išsilavinimą. Taip gaunasi, kad naudojantis kito žmogaus nepakankamu įstatymų išmanymu galima jį sužlugdyti? Buvusioji per antstolį reikalauja sumokėti sumą, kurios neturiu, nes jau antrus metus gyvenu iš invalidumo išmokos. Ką daryt tokiu atveju?
»09.02.15 - 13:13



Svetys # 2








Geros dienos visiems!
Prašau patarimo. Prieš du metus buvau pripažintas dalinai nedarbingu. Teko savo noru išeiti iš darbo. Apie 10 metų esu išsiskyręs ir visą tą laiką sąžiningai laiku mokėjau teismo paskirtus alimentus sūnui, kuris gyvena su mama. Neseniai gavau iš antstolio laišką, kuriame iš manęs reikalaujama sumokėti skolą, susidariusią nuo 2008m. vidurio. Apie alimentų indeksaciją pirmą kartą sužinojau iš šio laiško. Patarkit prašau, ar žmogus, patekęs į tokią padėtį, turi kokias nors teises? Ar tik pareigas... išmanyti visus teisinius dokumentus, stebėti visus pakeitimus juose, pageidautina turėti teisinį išsilavinimą. Taip gaunasi, kad naudojantis kito žmogaus nepakankamu įstatymų išmanymu galima jį sužlugdyti? Buvusioji per antstolį reikalauja sumokėti sumą, kurios neturiu, nes jau antrus metus gyvenu iš invalidumo išmokos. Netgi vairavimas esant sunkaus girtumo laipsnio, neblaivumo patikrinimo vengimas, kitų turto sugadinimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas baudžiamas mažesne suma, nei reikalaujama sumokėti per vieną kartą.
Ką daryt tokiu atveju?

[ Redaguotas Penktadienis 09.02.2015 - 14:30 ]
»09.02.15 - 15:30



  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.31038 sekundės -