CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#709: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki,

Mano buvusi drauge (ir jos mama) be sutikimo paskelbe mano sveikatos bukle (siuo atveju liga, fizine, ne psichologine) mano seimai pries metus (mamai ir broliui), tai buvo padaryta telefoniniu skambuciu, jokiu telefoniniu irasu deje nera.
Dabar esant nesutarimams del musu bendro vaiko globos imamasi veiksmu ir grasinama, bei viesinama ta pati informacija internetiniais kanalais (irodymai yra), jau mano dabartines artimos aplinkos zmonems (dabartinei draugei su kuria gyvenu, dabartines drauges buvusiam vyrui ir t.t.). Taip pat grasinama informacija skleisti toliau, kol as pasiduosiu ir nereikalausiu bendrauti su savo vaiku.

Klausimai:
1. Ar si konfidenciali / privati infromacija paskelbta telefonu mano seimai pries metus gali tureti teisini svori kreipiantis i institucijas (teisma ar policija) dabar, po tiek laiko? (tuo metu del streso bijojau net pirsta pajudinti).
2. Ar dabartine situacija, informacijos skelbimas, ieskojimas dabartiniu man artimu zmoniu ir grasinimai atskleisti mano sveikatos bukle gali uztraukti kazkokia REALIA atsakomybe? Sustabdyti tokius veikmsus, kad nereiktu gyventi nuolatineje baimeje?
Straipsnius skaiciau del privatumo, bet kiek jie gali buti pritaikomi realiai ir pazaboti kenkejiskus veiksmus is buvusios mano drauges seimos.

P.S. Vienintelis asmuo, kuriam esu pats pasakes apie savo negalavima buvo mano buvusi drauge (dabar informacijos skleideja)

Aciu.
»31.01.16 - 15:18



  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.81807 sekundės -