CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : antstolis nenori atblokuoti banko sąskaitos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1127: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  antstolis nenori atblokuoti banko sąskaitos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, 2 antstoliai užblokavo mano banko sąskaitą. Paskambinau i vieną antstolio kontorą, pasakiau, kad tai nedarbingumo išmoką iš darbo biržos. Paprašė atsiųsti banko sąskaitos išrašą el. paštu. Taip ir padariau. 2 dienų bėgyje šis antstolis atblokavo banko sąskaitą ir gražino pinigus. Iškarto po šito banko sąskaitą užblokavo kitas antstolis. Jiems taip pat parašiau ir išsiųnčiau banko sąskaitos išrašą el. paštu. Antstolio padėjėja paklausė kokiomis dalimis mokėsiu skolą. Atsakiau, kad šio metu galimybės mokėti neturiu ir dar karta paprašiau atblokuoti sąskaita ir gražinti pinigus. Savaitė mane ignoravo ir nieko nedarė. Dar kartą kreipiausi el. paštu ir nurodžiau, kad atstolis privalo atblokuoti mano banko sąskaitą. Gavau atsakymą: "Privalote atvykti į antstolio kontorą ir raštu pateikti duomenis apie savo turtą. Neatvykus Jums – skirsime Jums baudą ir paskelbsime paiešką per policiją." Aš maniau, kad antstolis ir be mano raštų turi visas galimybes ir priemones, kad sužinoti apie asmens turimą turtą.
Norėčiau sužinoti ar antstolis elgiasi teisėtai? Ir jeigu ne, ar turiu teisę skųsti antstolio veiklą?
»08.04.16 - 14:18



  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.87399 sekundės -