CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Investicijos į MB atgavimas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1008: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Investicijos į MB atgavimas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena,
Situacija tokia:
Mano draugas yra įsteigęs mažąją bendriją ir aš kartu su juo dirbau prie bendrijos projektų, tačiau nebuvau įregistruotas nei kaip steigėjas, nei kaip narys. Į draugo panelės sąskaitą pervedžiau, kaip mes tarpusavyje tarėmės, investiciją verslui plėtoti - 1280 e. Pusę metų dirbom prie įvairių projektų. Iš jo pinigus esu gavęs vieną kartą. Jokių sutarčių nebuvo sudaryta nei darbo, nei paslaugų teikimo. Už dalį pinigų buvo nupirkta technikos įranga, daugiau informacijos neturiu. Dabar noriu nutraukti bendradarbiavimą su šiuo asmeniu ir mažaja bendrija. Kaip galėčiau atgauti investuotus pinigus?
»22.02.17 - 20:09

§Teisininkai # 2
Ištikimas gyventojas
Ištikimas gyventojas

Teisininkai





Iš bendrijos reikalauti kaip ir neturite pagrindo. Reikės įrodinėti, jog pareigą jums grąžinti pinigus turi draugas ar jo panelė. O čia jau priklauso nuo tarp jūsų susiklosčiūsių santykių, susitarimų (kad ir žodinių) ir pan.


Vilniaus teisininkų kontora - skubi teisinė pagalba, konsultacijos, dokumentų rengimas ir atstovavimas.
Mob. tel:. +370 673 85 719
El. p:. info@vtk.lt
»23.02.17 - 14:05 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.1494 sekundės -